Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátnőm vett egy nagyon...

Csakazért kérdése:

A barátnőm vett egy nagyon szép piros kabátot amit nem hordott, azért megvettem tőle. (kb 1,5 éve) Tegnap rámírt hogy nem adnám-e neki vissza? Persze ingyen, mert már használtam. Hogy nevezik az ilyen embert?! Hányok tőle, szánalmas!

Figyelt kérdés

2019. febr. 16. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem adnám. Mit képzelt majd ingyen adod amiért te fizettél?
2019. febr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Thoughtful ***** válasza:
82%
Mond azt h mar nincs meg vagy elszakadt véletlen felgyulladt megette a kutya s ha nem hiszi el tiltsd le xddd
2019. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A duplájáért visszaadhatod, amennyiért vetted!

Egyébként az ilyent nem nevezném barátnőnek...

2019. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Nem kell visszaadnod, hiszen megvetted tőle.n
2019. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki,hogy te sem ajándékba kaptad.
2019. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem visszakövetelte, hanem megkérdezte, visszaadnád-e. Válaszolj a kérdésre, ahogy jónak látod.

Persze, vigyed csak, úgyis kövér tehénnek látszom benne./ Semmi pénzért nem adom oda, nagyon megszerettem./ Ingyen sajnos nem adhatom, mert én se kapok másikat ingyen. / De jó, hogy szólsz, úgyis épp megszorultam, X Ft-ért a tied./

2019. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem másfél év után miért olyan fontos egy kabát. Mármint, ha még eladás után egy héttel szól, hogy meggondoltam magam, szeretném visszakapni, akkor mondjuk azt, hogy még érhetőbb. De 1,5 év után...


Nem tudom mit gondol. Én nem adnám vissza. Ingyen főleg nem. Mondd meg neki, hogy nagyon megszeretted, és ő úgy se hordta, vagy valami ilyesmi...

2019. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem a pénz miatt.Igazából ingyen is odaadom neki,ha szerencsétlennek már csak ez hiányzik a boldogságához.

Annyira aljas ez az egész,undorító.

2019. febr. 16. 11:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy sutyerák a barátnőd..
2019. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kölcsönadta, hanem megvásároltad tőle, tehát a te tulajdonodat képezi, így a "visszadás" nem játszik, maximum a visszavásárlás, amennyiben el akarod adni.
2019. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!