Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarok állandóan ölelget...

Miért akarok állandóan ölelgetni, simogatni mindenkit?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és minden lányt és fiút szeretek a környezetemben megölelni, vagy a lányokat megsimogatni. Néha úgy érzem, hogy túl sokszor, vagy hogy túl közvetlen vagyok. Mi miatt lehetek én ilyen? Állandóan vágyok valami fizikai kontaktusra. Tényleg nemtől függetlenül.
2019. febr. 22. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretethiányból. Sokkal több érintésre, szeretetre ölelésre van szükséged mint amennyit kapsz. Így próbálsz kompenzálni.
2019. febr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én például egyszer valami okból kipróbáltam,hogy hátha így kedvesebbnek tűnök,aztán már megszokásból csináltam,de rájöttem nem sokan szeretik.Nem is érintek meg több senkit csak akit nagyon nagyon szeretek.

Viszont tapasztalatból írom...en is most nagyon szeretethiányos vagyok és örülök,ha megérintenek szeretetből.:)

Nem gond,hogy ilyen vagy,de ha véletlenül azt tapasztalod ez valakinek nem tetszik,ne vedd magadra,egyszerűen csak úgy nőtt fel,hogy nem kapott íly módon szeretetet.

2019. febr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.

Én úgy nőttem fel,hogy nem kaptam ölelgetést,puszilgatást,ezért zavart egy ideig,ha hozzám értek.

Most súlyos szeretethianyom van és nem zavar.

Persze, ha egy pasi ölelgetne,érintene lehet zavarna.

És lehet sok baratodat is zavarja ez,ha jobban belegondolok.

A férfiak nem szeretik,ha ölelgetik őket,nő közül sem mindegyik.

Ha nekem sikerult leszokni,hidd el Neked is fog :)

Majd idővel,ha bölcsebb leszel ráérzel kinek lesz erre szüksége és ő örülni is fog neki.

2019. febr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most mit akarsz hallani? Ezektől kérdezed meg azt, hogy mi miatt vagy te az aki vagy? Ezektől akik magukat sem ismerik? :) Elég kusza és nyomorult ember válik belőled ha másoktól vágyod azt, hogy megmondják neked mi miatt vagy az aki.


De ha már feltetted ezt a buta kérdést... az ember biológiai, pszichológiai, és szochiológiai lény. Az emberi faj társas, olyan lények vagyunk akik nagyívben kerülik a szenvedést és vágyják az örömöt. MEGOSZTÁS KLIKK KATT IDE VIDEÓHOZ - ezt azért csináljuk mert megakarjuk osztani az örömeinket, fokozni. Mert így már nem csak te nevettél azon a videón hanem a haverod is és az öröm máris 2x-es. Az ember keresi az örömöt a szemével, szájával, orrával, fülével, testével és az elméjével. Neked talán a testi örömök jönnek be legjobban. Abban érzel valami extrábbat. Szerintem vigyázz ezzel. A túl sok jóból nagyon sok rossz nőhet. Ebben a világban élj ne pedig abban amit az érzelmeid felfestenek. Ha így gondolkodsz felébredsz, és nem lesz olyan dolog önmagadban amire ne találnál választ.

2019. febr. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erről sürgősen szokj le, türtőztesd magad, vezesd le a feszkót máshogy, mert egyszer olyat ölelesz meg, akit nem volna szabad.
2019. febr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én utálom, ha idegenek ölelgetnek.
2019. febr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!