Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, ha dietazok de...

Mit csinaljak, ha dietazok de kozben meg allandoan enni akarok mert minden finom dolog itthon van amit mindenki mas ezik? :/ mivel tudom eltuntetni azt az erzest amikor csak arra tudok gondolni, hogy Nem fert ki lent?!

Figyelt kérdés
meg kell ennem? Igyak vizet amedig be nem hanyok vagy mi valami otlet? 😂
2018. jan. 7. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra milyen jó lesz,ha vékony leszel. ;)
2018. jan. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

Nem fert ki lent?!

Ez mit jelent?

2018. jan. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű, tanulj meg főzni és a kiszámolt diétád legyen tartalmasabb és finomabb, mint amit a többiek esznek.
2018. jan. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyél belőle egy keveset vagy amennyi jólesik aztán szépen lemozgod. A kalória deficit csodákra képes és még sóvárognod sem kell a finom falatok után.
2018. jan. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én minden napra megengedek magamnak 100 kal édességet. Ez belefér a keretbe, nem kell lemondanom arról, amit szeretek, de megtanít mértéket tartani.
2018. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hétköznap nem eszek nasit de hétvégén belefér egy kis csipsz,csoki vagy süti :)

Nagyon rossz amikor kinyitom a szekrényt és látom a sok finomságot :/ :D

Szerencsére a párom is leszokott a hétköznapi esti nasikról,eleinte folyt a nyálam amikor láttam h eszik vmit de látta rajtam h ez nekem rossz.

2018. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Ti fegyelmezettebbek vagytok, a kérdezőnek bizonyára semmi se heti 1 nap lazaság vagy 100 kcal édesség vagy efféle. Ha enni van kedvem, nekem is inkább 12 pogácsa és 1000 kcal jégkrém szimpatikus, plusz jó sok földimogyoró, nem a szokásos 5-8 dkg...


Kérdező, sokan szeretünk enni, ez normális, de neked célod van. Mérlegelj, mi a fontosabb. Nem ehetsz mindent két pofára álló nap úgy, hogy még fogysz is (hacsak nem vagy képes mondjuk sok órát futni, azt már nehezebb ellensúlyozni evéssel), választanod kell. De ez nem baj. Nem muszáj mindent megenned. Nem elég, ha egy jó étrenden jóllakhatsz?

Lelkileg is egészségtelennek tartom, ha kényszeresen fel kell falnod mindent, csak mert VAN. Tanuld meg visszafogni magad. Az én házamban ipari mennyiségű étel van, bizonyos szimpatikus dolgok folyamatosan (pl. van egy üvegedény csokiszósszal). Attól még bizonyos idő után nem ettem fel ezeket, bele lehet jönni. Annyi jó, rendes ételt ehetsz, nem vesztesz rengeteget, ha bizonyos ételeket ritkán fogyasztasz. Ebben van tapasztalatom, pár kedvencemet letiltottam már évekre és nem is volt nehéz. Azért arra ügyelni kell, hogy melyik kedvencet tiltjuk le, némelyiket nem érdemes.


Hányni hogy jut eszedbe? Az nem egészséges, nem kellemes... Jóllakni mással, az jobb ötlet lenne.


Étvágy, az makacs lehet, de az még kezelhető. A kínzó éhség már más, de csak mert enni akarsz nem éhesen? Ne egyél, ha nem kell s a céljaidba sem passzol. Ez olyan, mint hogy kedved lenne sétálgatni suli vagy munka helyett. Sokan megértjük az érzést, de engedni azért nem kell neki.

2018. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A hanyast viccbol irtam, hogy ugymond teleigyam magam vizzel es ne akarjak enni 😂

Koszi kindenkinek!

2018. jan. 8. 15:34
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

a diéta és a fogyasztás nem ugyanaz..


ha egyszerűen csak nem akarsz hízni, akkor nézz körül egy forgalmas helyen...például nagyobb élelmiszeráruházban, piacon, plázában, ahol sok ember jár, sétál...


na olyan kövér emberekkel fogsz találkozni, hogy nem csak az ételtől, az élettől is elmegy a kedved..egyszerűen képzeld el némelyik pasit, vagy nőt milyen lehet ruha nélkül..a fiatalabbja még szexre is vágyik..ha ezen túl vagy, na akkor biztos nem eszel.


sajnos ha otthon nem segítenek, akkor nagyon nehéz a súlytartás. ismerek néhány kövér embert, aki a gyerekét is azért eteti, mert nehogy ő jól nézzen ki.


borzalom.

2018. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a kalóriákat, felejts el m8ndent, csak a makro tápanyagok a lényegesek...

Vigyél be minden nap maximum 1gramm*testtömeg zsírt, maximum 2gramm*testtömeg fehérjét

3gramm*testtömeg szénhidrátot...


A zsírnak 1/3-a legyen esszenciális zsír.

A szénhidráttal pedig egyszerű játszani, ha így többet fogysz, mint heti 1kg, akkor adsz hozzá, ha kevesebbet elveszel belőle...


Az elején szar dolog számolgatni elhiszem... de ha ügyesen kerekítesz, akkor könnyen meg lehet jegyezni mindent...

Én pl rizst 100/70gramm szénhidrátnak számolom mindig... a sovány húst meg 100/20gramm fehérjének...

Ha mindig számolod, hamar rá lehet állni, hogy már szinte ránézésre megmondod miben mennyi van... rá leszel kényszerítve, hogy a kiszámolt alapanyagokból kajákat csinállj...

Nekem van olyan, hogy megkívánom a csokitortát, olyankor csinálok csokitortát, ami önmagában belefér a napi étkezésembe... ilyenkor aznap semmi mást nem eszem, csak csokitortát...

Ma meg sült oldalast fogok sárgaborsó főzelékkel ebédelni mindjárt...

2018. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!