Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy mensi előtt...

Normális, hogy mensi előtt /alatt csúnyábbnak látom magam?

Figyelt kérdés
Alapból meg vagyok magammal elégedve. Szép a bőröm, szimmetrikus az arcom nem is sminkelek maximum szempillaspirál, illetve a rúzsokat szeretem ezért néha használok, hogy kiemeljem az ajkam. Nem azt mondom, hogy a világ legszebb nője lennék, de meg vagyok elégedve azzal ami a tükörből visszanéz. Viszont mikor jönnek "azok a napok" mintha kicsit felpuffadna az arcom,de lehet csak én látom úgy. Tele leszek pattanással, és ez csak ront az akkori amúgy is labilis hangulatom. Egyenesen borzasztónak látom magam ilyenkor. Mintha egy teljesen más ember nézne vissza. Veletek is van ilyen?

2019. febr. 22. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy érzek én is.

Elégedett vagyok magammal alapból, de ilyenkor valahogy minden baj.

Hormonális változások okozzák, teljesen normális.

2019. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Igen, szerintem is normális. Nekem olyankor mindenem fáj, hányok, szédülök, a máskor porcelán tiszta fehér bőröm pattanásoos és szürkés lesz, a mellem fáj, a hajam zsíros lesz. Egy ideje úgy szedem a fogamzásgátlót, hogy nem tartok szünetet és azóta se vérzés, se pattanás, se fájdalmas tünetek, semmi. Ez is azt mutatja hogy a hormonok okozzák.
2019. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!