Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb kamasszal előfordul,...

A legtöbb kamasszal előfordul, hogy csúnyának/csúnyábbnak látja magát, mint amilyen valójában?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Mit lehet tenni ellene?

2014. máj. 25. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fordítva is igaz, sokan sokkal szebbnek és helyesebbnek gondolják magukat, mint amilyenek valójában
2014. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DoubleInfinity válasza:
A kamaszkorra nagyon jellemzo , hogy az amberek ket nagy kategoriaba tomorulnek : vannak azok akik nagyon szepnek hiszik magukat es ugy gondoljak h korulottuk forog a vilag es vannak azok akikalulertekelik magukat. Ez teljesen normalis. Altalaban a 2. kategoriaba tartozok kinovikezt , de gyakran lesznek nagykepuek felnottkent is az 1.kategoriaba tartozók...
2014. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek a második válaszolóval.

Ez azért van így mert a kamaszok bizonytalanok hiszen alakulóban van az énképük és visszaigazolás éhesek, ha nem kapnak külső pozitív visszajelzéseket akkor erősödik a bizonytalanságuk..ördögi kör.

Ne másokhoz mérd önmagad, és ne legyél külvilágfüggő.

2014. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez szubjektív, hogy ki minek látja magát, te mondhatod magadról, hogy csúnya vagy, talán tényleg annak látod magad, de lehet, hogy más szerint nem. Ezt így nem lehet megítélni.
2014. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel ez az időszak amikor az ember teste felnő, hirtelen megynúlik keze-lába, esetlen lesz, pattanásos és tombolnak a hormonok. Azért tegyük hozzá, a saját kamaszkori fotóimat elnézve csúnyáscska voltam, nem tudtam öltözni.


Mit lehet ellene tenni? Hát, idő és próbálkozás. Tanulj meg smikelni, öltözni, keress egy jó hajszínt, frizurát, talád meg a stílusod, sportolj, hogy alakuljon a mozgáskultúrád.

2014. jún. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, egyszerűen nem tudom magamat elfogadni.

hogy miért? ez nagyon egyszerű: egészen 10 éves koromig úgy öltözködtem, mintha az ötvenes éveket élném, de ez addig fel sem tűnt, hogy csak én nézek így ki és, hogy nem vagyok ápolt mindaddig, amíg egy új közösségbe nem kerültem, és amíg el nem kezdtek sorba csúfolni. nagyon aggaszt a régi énem, utálok rá gondolni, senkinek sem beszélek róla és le is tagadom, ha valaki lát rólam egy régi képet. azóta háromszorosan jobban figyelek arra, hogy mit veszek fel. kérlek, hogy ne értsetek félre, de azért az tényleg kiábrándító tud lenni, ha valaki még mindig trapéznadrágokban és melegítőkben éli mindennapjait, és nem ismeri a cső -és cicagatyát.

és a mai napig nem tudom magam elfogadni a múltam miatt.

13/L

2014. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fiatalon jól néztem ki, de így is bátortalan, szorongós voltam. (fiú, és gyenge)

Ma kopasz vagyok, pocakos, és vékony. Tiszta komédia :)

Sokat piszkáltak gyerekkoromban, végül rájöttem, hogy az a jó, ha felvállalom a bohóc szerepet, vagy ha azt nem is , megtanulok nevetni magamon, együtt a gonoszkodókkal. Úgy nem tudnak annyira bántani :) Önirónia, nagyon hasznos !

2014. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindenkivel. Barátokat lehet tenni ellene... Támogatást. Mi egymást támogatjuk. Ha nagyon padlón vagyok, a barátnőm éjjel háromkor is képes felsorolni azokat a dolgokat, amiket szeret bennem, csak hogy értékeljem magam, és persze fordítva is. Sőt, van olyan fiú barátom is, aki ugyanezt megteszi, és nem fogad el köszönömöt. Mindig azt mondja, nem szereti ezt a szót, mert nem azért segít, hanem mert ez a dolga. Imádom. Szóval igen, támogatással, sok sok támogatással lehet kicsit segíteni rajta. Meg persze sporttal, és elismeréssel, ha megérdemli ugye. Könnyen át lehet esni a túl oldalra :D
2016. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Manapság inkább ellenkezője.

Mert hallgatnak külvilág tudathiányos véleményére.

Külső szemszögből nézni dolgokat, gondolkodni.

2016. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!