Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan állitsuk meg a szemét...

Hogyan állitsuk meg a szemét gyarapodást?

Figyelt kérdés
Egy zsákfaluban lakok ahol egyre gyarapodik a szemet pl az utcan, vizelvezetp arkokba, es az erdobe.. Erdobe rengeteg es nagyon elkeserito.. Mar szerveztek szemetszedo turakat, de ez se normalis mer akkor meginkabb kihordjak.. 1-1 embert kaptak mar el erte ugy tudom, egy itteni lakost es egy varosit.. Hogy lehetne megakadalyozni? Tobb fele kivezeto ut is van az erdobe, nehez lenne csak egy helyre figyelni is..

2019. febr. 24. 06:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen jobb ötlet nem jut eszembe, mint az, hogy ha van elég ember, akit szintén zavar, akkor szervezni egy polgárőrséget és a frekventált helyeken járőrőzni. Esetleg beszélni a polgármesterrel térfigyelő kamerákról.
2019. febr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kamerak elvileg vannak de hol es mennyi nem tudom.. :( jo lenne a polgaroros megoldas csak tenyleg tobb kivezeto ut is van az a baj.. Fel nem tudom fogni miert kell ezt csinalni ezt.. :(
2019. febr. 24. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!