Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek szemét vagyok a...

Szerintetek szemét vagyok a fiúkkal? 17/l

Figyelt kérdés
Hát. Hol is kezdhetném. Gyakran ha jön egy nekem ronda fiú az utcán, a barátnőimmel mindig beszólunk neki valamit, még ha idegen is , hogy "úristen" vagy "úristen de ronda".. Szerintetek leszokjak róla?! Úgy gondolom van ennyi jogom hogy ki mondjam a másikról a véleményem, mivel hogy "nő" vagyok.
2018. nov. 28. 19:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
ez tuti kamu kérdés. Megnyugtatsz?
2018. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Ha véletlen nekimennél egy pasinak, és az ő száját elhagyná valami olyasmi, hogy "zsírdisznó" vagy esetleg az arcberendezésed deformáltságára tenne valami megjegyzést: hogy éreznéd magad?

Mert te se vagy egy 10/10 csaj. Vagy még 10/5 sem. Hisz egy szép nőnek nem kell ilyen megerősítés, hogy valakit maga alá helyezzen a ranglétrán.:)

(első vagyok, kifejtettem, ha esetleg mégsem lenne kamu, de kötve hiszem...)

2018. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem vagy nő és nincs jogod leszólni senkit. Senkit nem érdekel a véleményed. Aztán lehet te is jó ronda vagy más szerint.
2018. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Jó, akkor nekem is jogom van leírni: egy éretlen hülye liba vagy.

Üdvözlettel: egy férfi.

2018. nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 he84 ***** válasza:
88%
Ha ez igaz, akkor nagyon szemét vagy kérdező. Feltűnési mániád van, nagyképű, felszínes, érzéketlen és beképzelt vagy a barátnőiddel együtt, ha valóban ezt csináljátok. Az emberek többsége nem szép, hanem átlagos és átlag körüli, ám akik átlag alattiak is, nem szép őket megszólni sehogy se, nagyon szemét, bunkó és lenéző dolog! Nem leszel ettől jobb, hanem olyan vagy így, amiket mondtam. Az meg egyéni, hogy kinek mi a ronda, meg a szép, de még ha nem is az ideálod valaki, nem kéne a lelkükbe taposnod, undorító az ilyen! Az pedig nem jog, amit mondasz, hogy mert nő vagy, jesszusom,... Nagyon el vagy tévedve. Remélem majd téged is valaki le fog szólni, meg fog alázni, aztán akkor jobban meglátod milyen ez, bár alapból nem szokásom általában másoknak rosszat kívánni.
2018. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Ne dőljetek be sima bicskanyitogató kérdés csóri nőkkel szemben :D
2018. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Korlátolt agykapacitással rendelkezhettek.

Szépség relatív, és mulandó.

Ne adj isten, ha történik veled egy baleset, akkor te is "ronda" leszel. Lehet ez számodra újdonság.


pl. itt van Madison Ivy

[link]


(őt csodálom, mert összeszedte magát és szinte külsőre nyoma sincs a balesetnek.)

2018. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Kamuka vagyol.
2018. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
# 6 Nem olyan biztos, sajnos ilyen 3,14csákkal lehet találkozni az utcán. Mikor tini voltam, akkor is volt rengeteg ilyen. Most idősebb vagyok, korosztályom ezt kinőtte, de van utánpótlás és most ezek szólogatnak be.
2018. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ez vagy kamu, vagy csak egy ostoba kislány vagy :D
2018. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!