Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha észreveszem, hogy néz egy...

Ha észreveszem, hogy néz egy lány a buszon, de amikor oda nézek elnéz máshova, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Közben nem mosolyog, hirtelen láttam meg hogy engem néz, majd amikor ránézek hirtelen elnéz máshova. Mellette ült egy gyerek is, őt nem ismerem, gondolom együtt van vele. A lány a volt osztálytársam volt még általánosba, nem volt olyan felhőtlen a viszonyunk, főleg hogy cigányozott stb. Nem hiszem hogy rasszista lenne, mert korábban már volt együtt egy cigány gyerekkel (most ezek szerint egy új van) csak hát ha nem azt csinálja mint a többi, akkor kiközösítik, őt utálják meg stb. A gyerek is engem nézett, nálamnál jóval fiatalabb kb 17 éves lehet. A lány meg 18-19 lehet.


A kérdésem a főcímben van, miért csinálja a lány ha nem foglalkozom vele? Lányoktól kérném a válaszokat, vagy azok is írhatnak akik már voltak ilyen dologban. Az ilyen szemezéseket sose értettem, ez kb 2x csinálta, na de még csinálta volna szerintem, csak hát én hamarabb leszálltam. Normális válaszokat kérek.


Köszi!


22F



2019. febr. 24. 09:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Javítanák ,,Ezek szerint egy új van": Már mint most Magyar fiúval van. Nehogy félreérthető legyen.
2019. febr. 24. 09:12
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom azért nézett rád többször mert felismert.
2019. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Én nézegetni szoktam különleges és erdekes embereket is kiváncsiságból csak :)

Engem mindig nagyon érdekelt,mit látok az emberek tekintetében...

2019. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

" Gondolom azért nézett rád többször mert felismert ,,


Máskor is megszokott ismerni, nem értem hogy vág ez ide?! Nem szokott igy viselkedni



Második: Nem értelek, úgyan olyan vagyok mint x évvel ezelőtt. A kérdésre kérek választ. Ha nem tudtok semmilyen érdemi információt írni, ne írjatok inkább semmit. 🤔🤔

2019. febr. 24. 09:27
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Leírtak mindent. Érdemi információt max az adott lánytól kapsz, senki nem jós vagy gondolatolvasó.

Én azt is szoktam nézni akin valami idegesítő van, elkenődött a sminkje, hatalmas fehér szösz van a fekete ruháján stb.

Szólni meg fölösleges, legutóbb egy srácnak szóltam a megállóban, hogy teljesen nyitva van a hátizsákja. Úgy nézett rám mintha minimum kiraboltam volna...

2019. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne bunkóskodj kérdező!

Kedvesen szóltam hozzá!

Megtiszteltelek vele!

2019. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván úgy vetted észre, hogy téged néz, hogy körülnéztél a buszon. Azaz, sokakra ránéztél, azt másfelé kalandozott a tekinteted. Ha te csinálhatsz ilyet, akkor a a csaj miért ne csinálhatna?
2019. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!