Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondolnátok, ha többször...

Mit gondolnátok, ha többször is meglátjátok azt a lányt, aki tetszik nektek, tág szemekkel nézitek, ő is titeket, de a lány mindig csak pár pillanatig utána elnéz máshová és már nem néz vissza, pedig valszínű bejön neki a srác?

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az égatta világon semmit, mert ilyen bárkinél előfordulhat.
2015. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos azt gondolja, hogy ez meg mit néz engem mindig már idegesít :D
2015. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem ha gyakran néz, csak nem talál csúnyának, lehet tetszel neki. Egyébként nálam hasonló a helyzet... 17/l
2015. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magamra ismertem!! Azért van, mert bár nagyon bejön a srác, de szégyenlős vagyok...:)
2015. febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

It's a trap!

De tényleg! Ugyanígy jártam, néztünk csak egymás szemébe másodpercekig és mosolygott. Gondoltam, van esélyem, de Kiderült, hogy annyi sincs, mint amennyit gondoltam. Ennek ellenére még azóta is néz és keres, merre vagyok, mikor azt hiszi nem látom (pl háttal vagyok vagy oldalt, de ismerősök mesélik, hogy megint engem nézet...) szóval erre ne alapozz! Engem is győzködtek, hogy bejövök neki és kopp.. Te is vigyázz.

2015. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, elég kínos szitu lehetett, odamentél és leszólítottad,hogy volt?
2015. febr. 19. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!