Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy aki valamikor...

Normális hogy aki valamikor közel állt hozzánk de ma már nem, azzal valamilyen szinten fel akarjuk venni a versenyt?

Figyelt kérdés

Pl akit nem kedvelek őszintén, vagy egy volt legjobb barátnőm, azt vettem észre mikor már nem őszinte a kapcsolat, és egyikőnkel történik valami rossz, akkor a másik szinte kárörvendően reagál rá.

És ha a másikkal jobb dolog történik, pl egy vizsgája jobban sikerül, akkor a másik is törekszik arra, hogy ne maradjon le mellőle és ő is elérje azt a szintet.

Volt legjobb barátnőm mikor megtudta hogy szakítottunk barátommal nagyon gúnyos megjegyzéseket tett, mert vele is nem olyan rég szakított a párja.


Éltetek már át hasonló szituációkat?



2019. febr. 24. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ne foglalkozz ennyit mások életével
2019. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem a flegma válaszokat, ez egy teljesen normális kérdés, normális hangnemben, és egyébként egy létező, természetes jelenség. A legtöbb ilyen szituációban bizony kialakul versengés a felek között, különösen nők között.

Hozzáteszem, a legtöbben egyébként is folyamatosan rivalizáltok egymással, csak nem az iskolában, hanem a közösségi oldalakon. Kinek van jobb képe, kinek van több ismerőse, kinek van több lájkja, kit követnek többen... ezeknek mind ugyanott van a gyökere.

2019. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez egyáltalán nem normális. Kicsinyes, sérült egójú emberek csinálják ezt, mentálisan ép emberek nem.
2019. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!