Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fekete emberek nem lehetnek...

A fekete emberek nem lehetnek rasszisták?

Figyelt kérdés
Az interneten látom egy fekete ember BÁRMIT mondhat egy fehérről, meg azt is kimondja hogy azért uálja mert fehér (ami a rasszizmust jelenti), és senki nem reagál semmit, mert “a feketék nem lehetnek rasszisták”. Ha egy fehér egy rossz szót mer szólni egy feketére (emberileg, munkásság, szímpátia, egyszóval akármi ami nem bőrszínnel kapcsolatos), akkor ő egy rasszista féreg és kiültözik a világból. De csak kis dolgok is, ha valami gáz dolog oda írják “sounds about white”. Ha ezt egy fehér írná ki fordítva annyian neki esnének. Sokszor viccet csinálnak a fehérekből de ez teljesen rendben van. Meg mindent felfújnak amikor köze sincs hozzá, olyan dolgokba bele beszélnek rasszizmust, meg bőrszíneket amiknek tényleg semmi köze a dologhoz. Nem vagyok rasszista, pont ez az hogy nem értem miért csinálják ezt, és természetesen ugyan ezt gondolnám és kédezném ha fordítva lenne.

2019. febr. 24. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
ők még csak rasszisták bár nem tudom mire fel,miközben csak azok a feketék vannak valamilyen szinten akiket amerikába vittek, de még azok se rendelkeznek valami magas intelligenciával. meg kell nézni helyeket ahol feketékre van bízva minden. libéria például. kultúrájuk sincs a gettón meg a reppelésen kívül. érted pedig alapból semmi baja nem lenne az emberek velük ha megmaradnának maguknak a saját fajtársaikkal és nem pattognának a fehéreknek. nélkülük sehol nem lennének
2019. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez rasszista hozzászólás volt, és ez a dolgok mindd a fehérek miatt vannak amiket leírt. A történelem során ellehetetlenítették hogy fejlebb jussanak a feketék, és ez máig kihat ugyanis a szegényebb rétegben élnek többségben (amerikában), és bűnözésre kényszerülnek, ami konfliktusokat okoz. És értem én hogy e miatt van ez az egész amire a kérdés irányult, de azt nem értem miért kell a határokat feszegetni, direkt idegesíteni a másokat. Most akkor egy fekete lehet rasszista vagy nem? (Értem én a múlt sérelmeit, de attól még a leírtakban a legkissebb dolgokra is így kell reagálni?)
2019. febr. 24. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
bűnözésre kényszerülnek? mindjárt megsajnálom őket. idióta vagy hogy kiteszel egy ilyen kérdést. mit vársz. barom
2019. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem, bárki lehet rasszista, nem tiltja semmi.
2019. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A regi munkahelyemen osszeveszett 2 no es a fekete azt mondta a feher nore hogy "cracker" ami eleg pejorativ kifejezes. Erdekes modon ezt szabad mondani. Viszont ha a feher no mondta volna hogy "n1gger" akkor kirugtak volna a munkahelyerol.


Olyat is csinalnak a feketek hogy ha ugy erzik hogy valami miatt hatranyos helyzetbe kerulnek akkor azt arra fogjak ra hogy a feherek rasszistak es nem szeretik a feketeket, ezert nem kapta meg a munkat amire jelentkezett, ezert nem ugrott a bolti elado hogy kiszolgalja rogton mikor belepett, ezert nem kapott jo jegyet az iskolaban, stb stb.


Szerintem a feketek kozott tobb a rasszista mint a feherek kozt.

Eleg sok a tanulatlan is es ezek uszitjak a tobbieket a feherek ellen.

2019. febr. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez hol történt?
2019. febr. 27. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!