Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudok jó minőségű...

Hogyan tudok jó minőségű ruhákat adományozni olyan embereknek akik nélkülöznek, de nem ingyenélő, barna bőrű emberek?

Figyelt kérdés
én szeretném odaadni, mert tudni akarom hogy nem valami olyannak megy aki nem érdemli meg, vagy egy tehetősebb csak úgy kiveszi a jó minőségű cuccot magának, egy családtagjának...
2019. febr. 28. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Máltai szeretetszolgálat

Caritas

2019. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ők lopják a jó cuccokat...
2019. febr. 28. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ember saját maga kiárusítja garázsvásárban...
2019. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Esetleg Jófogáson meg lehet hirdetni, ott is van "ingyen elvihető" kategória.

És azt szeretném még leírni, hogy nem minden barna bőrű ingyenélő. Én félig vagyok cigány/roma (kinek hogy tetszik), és most fogok egyetemre menni, mindig rendesen tanultam, diákmunkáztam mellette, hogy segítsek a szüleimnek és nyelvvizsgát is tervezek tenni.

Tudom, azért vannak ezek az általánosítások, mert a többség olyan, amilyen, de mindig vannak kivételek.

2019. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én facebook csoportban adtam oda.
2019. márc. 3. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5 évig dolgoztam a caritasnál, és a mai napig az a véleményem, ha az adományozók látnák,hogy ki kapja meg a ruhák és egyébb dolgok nagy részét /kb. 80%-át/, akkor inkább kidobná a kukába. Lehet,hogy az aki ellopja a pénztárcádat a supermarkeetben, holnap az kapja meg ingyen a ruhádat. Aki szemtelen az mer kérni, sőt követelni /barnák/, de aki tényleg rá van szorulva, az szégyenkezik kérni, és inkább szerényen meghúzza magát.Van olyan is, hogy aki kapja a ruhát, hordja és ha mocskos egyszerűen kidobja. Könnyen jött, könnyen megy lapon. én inkább személyesen keresnék olyat a környezetemben aki rá van szorulva.Pl. a lakóhelyeden nézd meg hogy ki hord szerényebb, szegényesebb ruhákat, és kedvesen kérdezd meg, hgoy nem akarod megsérteni, de van pár jó cuccod, amit sajnálsz kidobni, és a szivedhez nőttek,de már nem hordod, és szeretnéd odaadni, olyannak, aki örömmel hordaná. Nálam ez eddig mindig bevált.
2019. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!