Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok Selena Gomezről?

Mit gondoltok Selena Gomezről?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon hallgatom a zenéjét, csak ha tévében vagy rádióban szól. Filmekben/sorozatokban sem láttam, de valamiért mégis szimpatikus, pedig még csak azt sem lehetne mondani, hogy olyan sokat tudnék róla. Csak szimplán olyan érzés fog el vele kapcsolatban, ha például az instagramjára megyek, hogy nagyon jó ember lehet.
2019. márc. 3. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Idővel a rajongás vagy érdeklődésed hamar lecseng!
2019. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sok kisfiú nem a zenéjéért szereti, de erre gondolom már rájöttél. :)
2019. márc. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ember lehet
2019. márc. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem valamiért nagyon antipatikus. Mondjuk a zenéi nem rosszak.
2019. márc. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kezdetektől fogva követem. (Igen, azóta az idióta dínós műsor óta, amiben szerepelt egy csapat gyerek társaságában.) Sosem vétett nagyobb hibát, szinte makulátlan. Támadhatatlan ha úgy tetszik. Nem voltak botrányai, megbotránkoztató kijelentései.


Annyi bűne van, hogy nem tud énekelni -Ezt koncert felvételeken lehet hallani.- Ezen kívül nincs igazán mit a szemére vetni.


Tényleg jószívű, oda adó embernek tűnik. Szerintem eléggé vissza is fogta Justint, amikor ezek együtt voltak. A srác szülei is nagyon támogatták a kapcsolatukat. Olyan kis szép minta lány, de érezhetően neki ilyen az alaptermészete, nem annak próbál tűnni.

2019. márc. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, aki képes össze jönni egy Bieber szintű tahóval attól megvan a véleményem.


Viszont ettől függetlenül nagyon sajnálom őt. A lupusa hazavágta a veséit, veseátültetése volt. Innentől fogva az élete csak küzdelem az életért. Csak még öt év meg még öt év... és nagyon fiatal...

2019. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!