Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, mit gondoltok/mi a...

Férfiak, mit gondoltok/mi a véleményetek erről a nőről?

Figyelt kérdés
Akivel tök jól beszelgettek, flörtöltök végre, esetleg hülyültök élőben es facebookon is,es egyszercsak hirtelen mindig eltűnik? Miért csinálhatja ezt? Zavaró vagy esetleg vágy fokozó?

2016. márc. 4. 06:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

zavaró...

utálom ha valakivel beszélgetek és csak úgy eltűnik lehet az akárki...

én gyorsan leépíteném az ilyen nőt az ismeretségi körömből...


23F

2016. márc. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
szerintem attól is függ,hogy milyen mértékben tűnik el esetleg letilt?
2016. márc. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon idegesítő lenne, nem az a célja az embereknek, hogy dühöngjenek egy párkapcsolatban, hanem, hogy harmonikusan érezzék magukat.

Ezek az undorító stratégiai játszmák sehova sem vezetnek, de leginkább egy kapcsolat gyors lezárásához.

2016. márc. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem letilt,hanem elkoszonones nélkül elmegy csak ugy hirtelen,mindig
2016. márc. 4. 09:27
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Hát persze,hogy zavaró,és szerintem itt nem egy nőről van szó,hanem egy beképzelt tahó csajról.

én biztos törölném az ilyen embereket.

2016. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Legfeljebb azt a vágyat fokozná bennem, hogy megszakítsak vele minden kapcsolatot.
2016. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Zavaró. Eléggé zavaró. Nem tudom miért csinálhatja, de engem ez eléggé zavarna. Lehet dolga van, az egy dolog, ha rövidebb időre tűnik el az is ok, de ha pl több napra megy el az nagyon zavaró tud lenni.
2016. márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Volt ilyen az életemben, utána kiderült, hogy volt pasija a csajnak, és engem csak akkor hülyített, amikor épp rossz kedve volt mellette, és jólesett neki, hogy valaki udvarolgat. Azóta az alapelvem, hogy eltünedezés = kuka.
2018. szept. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Sajnos 8-asnak igaza lehet. Nekem is volt ilyen tapasztalatom. Azonkívül intelligencia: ha megyek, elköszönök. Szerintem hagyd, keressen más balekot magának.
2020. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon alacsony önbecsüléssel kell rendelkezni ahhoz, hogy ez szexinek tűnjön. Szexi egy szép arc, jó test, kedves alaptermészet. Az, hogy akkor vesz elő, amikor olyan kedve van, te meg még asszisztálsz is ehhez, az téged is minősít.
2020. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!