Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki valami új dolgot tesz, jönnek a megjegyzések? Jó is, rossz is.

Figyelt kérdés

Senkinek nem mondtam, de hozok egy kiskutyát, például. Nem említettem, mert semmi kedvem hallgatni semmilyen véleményt, se jót, se rosszat. Ha ideér, úgyis hallgani fogom. Egyedül Lakom, van macskám. Egyből az lenne, hogy macska mellé minek vagy a nevelésbe akarnak beleszólni.

Nem szeretem, ha csodálkoznak rajtam, ha változás jön. Regen az edzést is alig mertem elmondani valakinek, mert jöttek a vélemények. Senki nem tudja magában tartani a véleményét? Főleg, ha nem is kérdezem. 😃


2019. márc. 4. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én is ha pl. a hajamon változtatok, vagy valami új cucc van rajtam, folyton mondják a véleményüket, pedig nem nekik csinálom és a véleményük se érdekel.
2019. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyen nekem is volt. Hajam volt más és jött szembe egy munkatárs és szó nélkül odamondott valamit róla. Mások is.
2019. márc. 4. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
egyszerűen mond meg nekik, hogy téged ki kérdezett? hidd el utána megtartják magukban
2019. márc. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszik szukseged van visszacsatolasra. Tekintve hogy kölcsönhatasokbol all a vilag.
2019. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért van, mert ha meg nem változtatsz semmin, akkor egyeseknek meg az lesz a bajuk. Hát akkor nem mindegy? Élj.
2019. márc. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!