Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is kiakadnátok, ha az...

Ti is kiakadnátok, ha az osztálytársaid Facebookok csoportot tartanának fent évek óta, ahol téges szidnak, meg dolgokat osztanak meg rólad?

Figyelt kérdés
Akkor kezdték, mikor meglátott valamelyik szilveszterkor táncolni egy sráccal... Egyzsrr a tesómat is beletették, mikor vele sétáltam, mert azt hitte valamelyik okos, hogy a pasim...
2019. márc. 5. 09:29
 1/6 anonim válasza:
88%
Nem ki akadni kell hanem feljelentést tenni. Ha a képeidet osztják meg és mocskolnak téged azt a bíróságon büntetik.
2019. márc. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

“A nagy emberek eszmékről beszélnek, az átlagos emberek dolgokról, a kis emberek pedig más emberekről.” - Eleanor Roosevelt


Szerintem jót nevetnék, megtisztelő, hogy olyan irigyek rám valamiért hogy annak szentelik az idejüket, hogy rólam beszélnek.

2019. márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már nem is az osztálytársaim, de gondoltam, hogy ilyet nem lehet, hogy videózgatnak, meg fényképeznek és utána még próbálnak bemocskolni... Ennyire rothadék banda nem aok van, mint ezek... Attól se riadtak vissza, hogy drogot keverjenek az italomba.
2019. márc. 5. 11:54
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Jesszus!


Azonnal bíróságra vinni az ügyet!


Remélem van valami bizonyíték a drogról, ez már nagyon komoly dolog

2019. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Normális emberek nem csinálnak ilyet.

Kamaszként sem.


Amúgy meg jogi útra terelném a dolgot.

2019. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8%
Dehogy. Örülnék neki. 😀
2020. ápr. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!