Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amit az osztálytársaid valaha tettek ellened?

Figyelt kérdés
2019. jan. 16. 08:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

8 éven át lelki terrorban tartottak az általánosban. Ezen azóta sem tudtam magam teljesen túltenni.

31/F

2019. jan. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Összekenték a beadandóimat májkrémmel. Azt hiszem, féltékenység, irigység és az unalom vezérelte őket. Nekik akkor nem voltak céljaik, nem igazán voltak sikeresek, így aztán minden hülyeségben benne voltak. De kiálltam magamért, az osztályfőnök pedig bekeményített és többet nem fordult ilyesmi elő.
2019. jan. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok kifejezetten egyet választani, inkább általánosságban tartva volt ez a "bullying" 9-10.-ben, hátam mögött rajtam röhögés, csúfolódás, gúnyolódás, rendszeresen a kukából kellett kihalásznom a cipőmet tesi óra után, sértegetés, csoportos megalázás, szeméttel dobálás, tesin izomból belém rúgták a labdát amikor nem figyeltem, tanárok természetesen telibeszarták az egészet, a szokásos...
2019. jan. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elkezdtünk táncot tanulni a szalagtűzőre, az egyik tánc óráról hiányzott a párom és a tanár be akart állítani mellém egy másik fiút, akinek szintén hiányzott a lány párja. Erre elkezdett hisztizni, hogy ő "ennek" (=nekem) nem hajlandó megfogni a kezét, meg inkább egy másik fiúval fog táncolni, de velem biztos nem. Persze az egész osztály röhögött ezen, még az állítólagos barátnőim is.

Mellesleg pusztán azért nem akart velem lenni, mert utáltak, nem azért, mert büdös vagy igénytelen lettem volna..

20l

2019. jan. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
72%
Futtunk és a BFF-em(aki már nem az) meg a sarkamba lépett és ráestem a kezemre.És eltört,és még visszaigazították a csontot.Az osztályfőnökünknek meg azt mondta,hogy előttem volt amikor elestem,de a szemtanúk azt mondták amit én,hogy utánam volt,ekkor.Végül is mindig hazudós volt az,az osztálytársam.Mint akkor is.És még nekem kellett cipelni a táskát az egy vállammal 1 hónapig.....
2019. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a bullying nálunk is ment, de addig szórakozott az egyik ilyen gyengeelméjű, amíg felvitettem az igazgatóhoz az osztályfőnökkel együtt. Az azutáni napokban mintha kicserélték volna a gyereket (kétlem hogy elverték volna otthon, hanem inkább csak féltette a jövőjét), viszont pár hónap múlva (ha nem is loptak már több tárgyat tőlem), de szavakkal utalgattak arra, hogy milyen kedves voltam ezt az igazgatóig vinni. Akkor megkérdezem: Én zaklattam valakit szóban és lopásokkal, határok nélkül vagy ők engem?

Már eltelt egy kis idő, de ez nem lesz megbocsájtva, mert az emlékeket nem lehet kitörölni. Addig is remélem, majd az élettől visszakapják. (Nem szabad hagyni, ha valami nem tetszik! Ha nem akarjátok a legfelsőbb szintre elvinni rögtön a delikvens(eke)t (ahogyan én tettem, bár nálam 3-an voltak haverok, ezért mind a 3-at leszidták), akkor is szólni kell valakinek, mert nem maradhat úgy a dolog). :) remélem valakinek segítettem most ezzel a kommenttel, ne hagyjátok magatokat! Általában mindig azzal ellenszenvesek az emberek, akiket irigyelnek valamiért. :)

2019. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
+ hagyja.* (ez lemaradt, bocsi)
2019. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Are You Scorpio ***** válasza:
17%
engem peldaul megoltek.. azota itt kisertek neten .. elotte meg 1x gyikka valtoztattak, de az hamar elmult ^^
2019. jan. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 mcpeti21 válasza:
100%
Intézetben nevelkedtem és 8.ig folyamatosan más más suliba jártam, mindig én voltam az új! 8.ban nekiálltam testedzésnek és harcművészetet kezdtem ismerkedni 11.es szakmunkás volt az első hogy tartottak tőlem, houzá teszem sebkit soha nem bántottam! Most is edzek sokat 189cm és 150kg vagyok mackós, biztonságiőr
2019. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
88%
Le eresztették a bicajomat! :D
2019. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!