Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan felejtsem el ha elkell,...

Hogyan felejtsem el ha elkell, hogy felejtsem? És mit tegyek ha mégsem?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú már nagyon régóta, egy osztályba járunk most vagyunk végzősök középiskolában. Szerintem már amikor elsőnek megláttam megtetszett pedig akkor még nem is mondtam volna az esetemnek. Azóta csak is olyan fiúk tetszenek akik hasonlítanak rá. Két év elteltével jött egy lány az osztályunkba akit jellemezni sem szeretnék mert egy.... nagy k... na és ezzel a fiúval összejött néha.. neha meg másokkal ezt csinálták egy ideig aztán vége lett. A szalagavatonkon elhatároztam , hogy jelét adom annak, hogy tetszik de ő bosszúból azért mert a volt barátnője összejött valaki mással o pedig ezért csokolozott egy másik osztalytarsunkkal aki szinten a volt barátnője kategóriába sorolandó. Annyira nem hasonlítok a régi “barátnőjeire” és nem is szeretnék. Néha csak utálni szeretném mert azt érdemelné de egyszerűen nem birom mert úgy erzem elég erősen vonzodom hozza. Első amikor belépek a terembe az az, hogy megnézem o ott van e... olyan mintha egész nap éreznem tudom ez hülyén hangzik de tényleg így van és ezt nagyon nem szeretném érezni de ezt vele kapcsolatban nem tudom irányítani. Fogalmam sincs, hogy ő érez e valamit irántam... a barátnőm azt mondta, hogy már vette észre, hogy néz de nem tudom, hogy egyáltalán akarom e őt. Örültem, hogy elmegyek egyetemre és végre kiverhetem a fejemből... hat egy egyetemre megyünk de nem egy szakra hála istennek.... A kérésem az lenne, hogy hogyan felejtsem el? Vagy mit kéne tennem?

2019. márc. 5. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak az idő segíthet.
2019. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!