Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan felejtsem el őt?

Hogyan felejtsem el őt?

Figyelt kérdés
Sajnos osztálytársak vagyunk és nagyon szeretem (szerelmes vagyok) de neki más tetszik. Semmi esélyem. Hogyan feljtsem el, hogy ne gondoljak rá mindig és "ne utáljam az összes lányt" aki ránéz?

2017. jan. 26. 18:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
16/L
2017. jan. 26. 18:29
 2/11 anonim ***** válasza:
Hat igen. Ha nagyon szenvedsz tole, hosszutavon nem egeszseges, tehat fogadd el, h nem lehet a tied. Masodok opcio, h beszelgetsz vele, es beered annyival is.
2017. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Keress mást.
2017. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tanácstalan vagyok még mindig, de köszi a válaszokat
2017. jan. 26. 18:42
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Azért próbálj meg közeledni felé.

Te most azt csinálod, hogy megállsz a start vonal előtt és már ott feladod, ahelyett hogy tennél is valamit.

Lehet úgy gondolod te, hogy nincs esélyed, de vesztenivalód sincs.

2017. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az ilyesmi nem megy egyik napról a másikra. Légy türelmes magadhoz!


Tereld el a figyelmedet, pl. kezdj valami új hobbiba!


Pl. próbáld ki a néptáncot! Az az egyik legjobb búfelejtő!!!!! Zene, tánc, csupa-csupa boldogsághormont termelő kellék és tevékenység! Tényleg! (Mellesleg közben rádragad egy csomó földrajzi, történelmi, zenei, stb. tudnivaló - de most nem ez a lényeg. ;-) )

2017. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, és nem mellesleg a néptánchoz fiúk is kellenek. :) Méghozzá jó kondiban levő, jófejek szoktak lenni, figyeld meg! ;-)
2017. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is kerültem hasonló helyzetbe egy lány miatt... de hidd el nekem rosszabb volt! Nekem úgy nézett ki a történet, hogy a Gimnázium első két évében még lett volna esélyem a csajnál és egyre többet voltunk együtt. Sokszor ő kereste a társaságom és nem nekem kellett ugrálnom miatta és ez nagyon sok önbizalmat adott akkoriban. Minden lehetőség adott volt, de túl sokáig húztam az időt és beközölte, hogy van barátja (friss kapcsolat)...


Két évem ment el a semmire... hiába lett nagyobb az önbizalmam, utána úgy összetörtem, hogy már nem is tudtam egy lányra se úgy nézni mint rá. Azóta 4 év telt el és csak most nyertem vissza a kedvem, de a mai napig sokat gondolok ezekre az évekre...


Ne törődj vele! Felejtsd el és mondom is hogyan. Keress mást! Biztosan van más is a suliban aki bejön csak túl sokat foglalkozol ezzel a sráccal, akinél talán tényleg semmi esélyed (és ezt nem rosszból mondom, hisz te magad mondtad). Ne kerülj olyan szerencsétlen helyzetbe mint én... Tedd túl magad rajta mihamarabb...

20F

2017. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kis iskola. minden osztályból 1 db van szóval nincs olyan pl hogy 10 a, b, c. csak simán van egy 10. és nem nagy a válogatási lehetőség :')
2017. jan. 26. 18:51
 10/11 anonim ***** válasza:
én 4 évig voltam " szerelmes" az osztálytársamba .szerencsére már sikerült túl tennem magam rajta. . Szóval csak azt tudom tanácsolni hogy lépj tovább minél hamarabb és keress mást akit szerethetsz (lehetőleg olyan valakit aki viszont szeret ). nem éri meg olyan után sóvárogni aki nem mutat irántad érdeklődést.
2017. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!