Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tartottok az ejjeliszek...

Ti mit tartottok az ejjeliszekrenyetek fiókjában?

Figyelt kérdés

Lehet fura kérdés, de most van először éjjeliszekrényem és fogalmam sincs mit tarthatnek a fiókban.


Fiúk, lányok, párok valasza is érdekel.


2019. márc. 8. 18:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%
Én pisztolyt + 2 tárat. Meg egy zseblámpát.
2019. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Van benne egy két éves autós magazin, egy orrspray, egy csomag zsepi és egy pár elektromos kütyünek a használati utasítása (pl.: a távirányítónak, a routernek)
2019. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Egy csomag papírzsebkendő. Kézkrém. Néha ha olvasok épp valamit, a könyvet is oda rakom be.
2019. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Könyvet, telót, óvszert,
2019. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%

Felső fiók alsónadrágok, középsőben zoknikat , a legalsó meg ilyen kacatos fiók amiben hatalmas kupi van ilyen kábelek, töltők, órák, varrókészlet amiből kipotyogott minden és szanaszét van benne egy vajazókés ami fogalmam sincs hogy került bele, egy szamitogépegér ami nem működik de nem dobtam ki valamiért és egy távirányító ami darabjaira esett, és nem tudom összerakni.

A tetején egy kislámpa, egy Biblia amit ezer éve ki sem nyitottam, a kulcsom meg a pénztárcám.

KB ennyi.

2019. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
48%
Vibri és a mübrenerem van benne csak hogy kéznél legyen ha játszani támad kedvem. :) Oops
2019. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
fontos papírok, kacat
2019. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nem az átlagos éjjeliszekrényem van szóval a benne mindenfé cuccot tartok pl.: régi lapok gyufa, elem, osszehajthato táska, ááá... A pumpa amit egész idáig kerestem :D..... Na de a lényeg hogy RajtA: távirányítót, vizet, fülest és poharat tartok

F/20

2019. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%

8.! Vicces fiú lehetsz. :D

Válaszom: jelenleg semmit, mivel nincs éjjeli szekrényem. Amikor volt, akkor személyes dolgok, semmi extra. Mondjuk a zoknit, bugyit nem ott tartottam. Szerintem azt tarts benne, amit jónak látsz. Mindenkinek más, hogy egyből kéznél legyen, amikor felébred. Könyv az enyémben is volt. De csak azért, mert elalvás előtt olvastam, és betettem a fiókba, annyira álmos voltam, hogy lusta voltam a helyére tenni.

Manapság már csak éjjeli lámpát érdemes tartani rajta, távirányítót (akinek egyenlő a tévészobája a hálószobával-nappalival). Dekorációnak jó, de funkciója nem sok van a fiókjainak.

2019. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
52%

A feleségem-é tele van gyogyszerekkel.

Az enyém sem egeszen az enyém, par kacat, hajszarito, tamponok es ovszer meg sikosito.

2019. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!