Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lányok! Mennyire vagytok...

Lányok! Mennyire vagytok rendmániások? Szeretek takaritani? A szobátokban milyen gyakran tartottok nagy takaritást ilyenkor mit szoktatok csinálni és a végén mi motivál titeket hogy ne hagyjátok félbe hanem rendesen fejezzétek be?

Figyelt kérdés
Remélem érthetö voltam nem nézztek totál hülyének

#hálószoba #takarítás #nagytakaritás
2015. dec. 22. 21:31
 1/6 anonim válasza:
Én kb hetente szoktam rendetrakni . Nem vagyok rendmániás ,de azért szeretem ha nincs kupi :D Engem nem motivál semmi, egyszerűen utálom félbehagyni a dolgokat. Am miért érdekel?
2015. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel én általában hozzá fogok és annyira beleunnok hogy kedvem sincs befejezni.
2015. dec. 22. 21:48
 3/6 anonim válasza:
Hallgas estleg zenet kozben. Kepzeldd el, hogy a barataid atmennek hozzad es latjak mekkor koszban elsz. Motivaljon az hogy nem egsz be. Ha a szuleiddel laksz akkor estleg az elismeresuk motivaljon. Engem neha zavar ha koszos kornyezetben vagyok szoval en magamtol szoktam elkezdeni.
2015. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindig megvárom, hogy akkora mocsok és rendetlenség legyen, hogy igazi embert próbáló feladat legyen kitakarítani. :D Engem ez motivál. Ahhoz, hogy pár eldobált pólót felszedjek, meg felporszívózzak pár porcicát, nem nagyon van kedvem, de imádom a kihívásokat; nekem jobb érzés egy ilyen igazi disznóólat kitakarítani. Valahogy nagyobb utána a sikerélmény, meg látványosabb a változás.
2015. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nálam sosincs kupi, minden nap, este mindent elpakolok, ami nem a helyén van, ez max. 15 perc. Így tehát lényegében "soha" nem rakok rendet, lévén mindig rend van. Porszívózásra ált, csütörtökön kerül sor, mert akkor jön a némettanár, és nem akarok beégni, hogy esetleg hajszálak/ koszok vannak valahol, meg vasárnap is általában szoktam. Port törölni viszont kb. 10 naponta szoktam. Igazából a mindennapos elpakoláshoz csak az motivál, hogy nem érzem magam jól kupiban, és így akármikor felhívhatom a lakásba a barátnőimet, mert ha kupi lenne, azért ezt nem tenném. A pakolás nekem se nem utált, se nem kedvelt dolog, inkább olyan teendő, amit jobb, ha nem halogatok, mert akkor egyszerre több időt kell rászánni, és ha nincs rend, nem jöhet fel senki. Takarítani nem szeretek, viszont porallergiás is vagyok, tehát muszály meg amúgy is gusztustalan szerintem az a sok-sok kosz... Én mindenkinek ezt a módszert javaslom, hogy minden este pakoljátok el a cuccokat, mert sokkal kevesebb energia és elszántság kell hozzá, mint egy olyan szoba rendberakásához, ahova belépni is alig lehet.
2016. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jajj... fujjj.... rühellek takarítani xdd hetente egyszer kitakarítok, meg rendet rakok a szobámban, egyébként káosz uralkodik xdd nagyon nehezen veszem rá magam a takarításra.
2018. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!