Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért játszák meg a lányok a...

Miért játszák meg a lányok a nevetést? Annyit mondtam csak, hogy Hála a jó égnek! Erre felvisítottak. (Többi lent)

Figyelt kérdés
Megkérdeztem mennyi az idő. Válaszólt rá az egyik, és én erre azt válaszoltam: Hála a jó égnek! (Mivel ugye fél óra volt hátra a munkaidőből) és erre a két csaj miután kimondtam felvisítottak. Nekem a hátamon végig futott az hideg még felkaptam a fejemet is tőle annyira kinosan éreztem magam, hogy ezen a semmien mondatomon így nevettek. Nem szóltam egy szót se csak mentem az öltöző felé. Szerintetek miért volt ez a megjátszott szinészkedés? körübelűl olyan 16-17 évesek lehetnek én meg 18 vagyok. Nem vagyok a fönökük meg semmi más akinek játszani kell magukat!

2019. márc. 9. 05:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudták hogy kezelni a dolgot, te is biztosan reagáltál már kínosan valamire
2019. márc. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ahh!! Ez most jó válasz volt köszönöm! Kicsit megkönnyebűltem! Mivel azt hittem, azért nevettek, mert megpróbáltam vicces lenni de nem! Igy jobban alszok!
2019. márc. 9. 05:51
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A tini lányok nevetnek , vigyorognak, röhencsélnek akkot is amikor idegesek.
2019. márc. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%
Ha megint felvisítanak valamin, nyugodtan kérdezd meg: - ti most szopósmalacosdit játszotok? 😁
2019. márc. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt nem nagyon értem .A 3 válaszolónak meg egyáltalán semmi értelme amit mondott!
2019. márc. 9. 06:37
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, a 3-asnak bizony igaza van, tényleg így viselkedik sok tini lány, de neked ez majd tíz év múlva esik le.
2019. márc. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%

A barátnőimmel mindenen vihogunk és nevetünk. Van, amikor teljese csend van, egymásra nézünk, és hangosan felnevetünk.

18/L

2019. márc. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
Mert butácska lubuskák, vihorásznak mindenen.
2019. márc. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írják előttem, tiniknek szokásuk mindenen rendkívül hangosan kórusban visongva nevetgélni, még akkor is, ha nem indokolt. Sok tini fiúnak is szokása ez.
2019. márc. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%
A tinilányok mindenen nevetnek, vihognak, visonganak, főleg fiúk társaságában. Így próbálják magukra felhívni a figyelmet. Persze szerencsére vannak kivételek.
2019. márc. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!