Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok tippeket adni,...

Tudnátok tippeket adni, hogyan csillapítsam a nevetést?

Figyelt kérdés
Néha a legkellemetlenebb pillanatokban tör rám a nevetés és nem tudom visszatartani, főleg ha meglátom hogy valaki más is nevet akkor képtelenség.

2015. júl. 24. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább örülj, van aki már nem képes rá.
2015. júl. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én órákon mindig így járok de van egy fura módszerem ami nálam ááltalában beválik XD :ilyenkor befogom az orromat és összeszorítom a számat és egy ideig igy maradok.ez nálam azért jó mert ha tudom/érzem hogy rám fog tőrni a röhögés akkor levegővétel nélkül ezt csinálom és ez azért jó mert akkor nem birok kellő levegőt venni a röhögéshez.maradj ugy amég elo nem áll a röhögési kényszer.(fulladozás közben gondolom ugy se az lessz a legfontosabb hogy nevess XD) írd majd meg nekem hogy bevált-e!!!barátaim máskor azzal szórakoztak hogy engem röhögtettek amikor elmentünk osztálykiránduláson megnézni egy nemtudom milyen templomot.hát had nemondjam nem kicsit égtem. XD már tiszta vörös volt a fejem a levegővisszatartástól ugyanakkor tudtam hogy ha abbahagyom tuti hogy elröhnögöm magam.mindenki csak bámúlt h mit csinálok.egyik barátnőm még zsepit is akart adni mert azt hitte h folyik az orrom XD remélem tudtam segíteni.bocsi kicsit sookat írtam csak előjöttek az emlékek XD 13/l
2015. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, kedves vagy! Az az egyik probléma hogy ilyenkor néha elképzelem hogy éppen mit csinálok és kitőr belőlem a röhögés. De kipróbálom a tippet mert néha azért kínos is tud lenni. 13/l
2015. júl. 26. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!