Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Örökké így fogok érezni?

Örökké így fogok érezni?

Figyelt kérdés
Senkiben nem bízok,(eddig mindenkiben csalódtam akit közel engedtem magamhoz) mindig attól félek,hogy egy adott személy csak megjátszásból kedves velem,és ha közelebb engedem magamhoz 1000%, hogy átfog verni vagy hátam mögött tesz keresztbe. Lehet ezen változtatni, vagy már örökké félni fogok ? 24L
2019. márc. 9. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Állj be te is a sorba, légy te is olyan, mint ők.
2019. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet változtatni, csak olyat tégy ami nem árt senkinek, és a lelkiismeretednek sem ! :)


Sok ember ki használja a másikat, hogy jobban érezze magát, vagy vagyonra tegyen szert, de ez nem azt jelenti hogy utánuk kell ugrani a kútba...És vannak olyanok is akikre ez nem jellemző, csak ritkán vannak...


Egy emberi életen át sokszor fogunk csalódni, és vannak olyanok tényleg, akik át akarnak verni, de nem szabad hagyni. Csak annyit önts más korsójába amennyit ő is önt a tiedbe ;)

2019. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet változtatni, ha sok bántás hatására alakultak ki nálad ezek az érzések, akkor pszichoterápia tud segíteni. Ezek egyfajta védekező mechanizmusok, mert az ember nem szeretne újabb fájdalmakat elszenvedni. Én is ilyen helyzetben vagyok.
2019. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!