Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire irigy?

Miért vagyok ennyire irigy?

Figyelt kérdés

És mit tegyek, hogy ne legyek végre?


Nem vagyok eleresztve anyagilag, és egy csomó mindenre kell a pénz, így mindent meg kell gondolnom, ami nem a létfenntartáshoz szükséges. Szóval soron kívül új ruha, cipő, de még csak egy körömlakk sem fér bele.

Egyetemre járok, gondolom, ez sok mindent megmagyaráz.

Ellenben az egyik lány ismerősöm félbe hagyta a középiskolát, szóval most se szakmája, se érettségije. Elméltben tehát nyolc osztálya van (gyakorlatban 10).

Még 21 évesen beházasodott egy jómódú vállalkozó családba, azóta nincs gondja semmire.

Elmondása szerint úgy havi 200 ezret elkölt sminkre, ruhára, szórakozásra. Na, neki nem gond megvenni azt a 600Ft-os körömlakkot, amit én ma ott kellett hagyjak a drogériában. Sőt, az egy nullával drágábbat se.

Nemrég voltam náluk, halomban állnak a sminkcuccok a fürdőszobapolcán.


2019. márc. 9. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Mintha már olvastam volna hasonlót pár napja :D


Ez van, bukj ki az egyetemről hátha neked is bejön az élet.


Vagy próbálj meg tudatosabb lenni és felfogni, hogy te most épp a jövődet alapozod meg. X év múlva te amit elértél az a saját teljesítményed lesz, még a gazdag barátnőd mindent csak kapott.

2019. márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!