Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális vagyok?

Normális vagyok?

Figyelt kérdés
normális vagyok? imádok kutyásat játszani. ez abból áll, hogy felveszek egy nyakörvet, egyberuhát és 4 kézláb vagyok. tálkába öntök vizet, abból iszom. ha itthon van a nővérem néha ő is beszáll. ő a gazdim. ad nekem csontot meg ilyenek. trükköket tanít stb. volt már olyan is, hogy az udvaron játszottunk, dobta nekem a botot, én meg vissza hoztam. nálunk van egy ilyen kis mező szerű valami, és ott már volt nekem kutya futtatás, ő fogta a pórázom. és ezeket imádom.. xd miért csinálom ezt?
2019. márc. 10. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Különbözőek vagyunk,mindenki azt csináljon amit szeretne, ha te így érzed jól magad csináld azt, kicsit furcsa de minden ember különbözik valamiben.
2019. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Operáltasd át magad kutyává és meg is van oldva. Olcsóbb leszel a családnak. Ugatni ne felejts el. (Csak nehogy megunjanak és bedugjanak egy állatmenhelyre)
2019. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gyerek koromban, úgy 8 éves koromig én is játszottam ilyet, csak kiegészítők nélkül. Meg lovasat. Ha volt a környéken kisebb gyerek, azt el is vittem a hátamon.

Utána kinőttem belőle.

(ez még a 90-es években volt, amikor nem volt még pc és társai, legalábbis nem minden családban)

2019. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
38%

Én meg a lányokhoz szeretek cicásan beszélni. :D Szerintem édi.


23/F

2019. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megrágod a papucsokat/cipőket? Meghágod a szukákat? Megharapod a macskákat? Nem? Akkor normális vagy.
2019. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy normális, de úgyse ártasz ezzel senkinek, meg jól is érzed magad, akkor meg kit érdekel, mi a normális? Egyébként meg: "mindenki máshogy hülye". Van, aki kutyának öltözik, van, aki transzvesztita, van, aki drogozik, vagy munkamániás, vagy csokifüggőnek érzi magát, vagy hetente vesz egy új cipőt, blabla, van itt minden. :) Egyszer élünk! ;)
2019. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért remélem kultúr family vagytok, ha odakakkantasz a zöldre, a novered osszeszedi, ugye?
2019. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alap. Teljesen normalis. Holnaptol en is ilyet jatszok. Csak nem tom,h magyarazom el a kutyamnak,h egy orara majd o setaltat engem :D
2019. márc. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt vallom, bármilyen szokatlan is az ember fétise, amíg azzal nem ön- és/vagy közveszélyes, nincs aggodalomra ok. Szóval nem kell aggódnod, kérdező, nekem is van furcsa szokásom, amiről nem mesélek ismerősöknek; mindenkinek van kis titka - hol ez, hol az. :)
2019. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!