Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális vagy nem?

Normális vagy nem?

Figyelt kérdés

A napokban egy furcsaságot vettem észre, vagyis nem tudom, hogy mennyire furcs.

Bizonyos filmekről van szó, horror, olyan filmek amelyekben brutális gyilkosságot követnek el meg hasonlók...

Nos, ezeket a filmeket gyakorlatilag fapofával nézem, volt olyan eset is, hogy elaludtam egy mások szerint brutális-undorító filmen :D

A családom szerint kiskoromban is nagyon sok hasonló filmet néztem, persze titokban...utólag kiderül, hogy ilyen filmeket nézek.

Esetleg ti is ilyen unottan nézitek a hasonló filmeket?

Igaz, a mai világban nagyon ritka az igazán jó film :( régen könnyű volt, egy embert megrémíteni, de most?! :(



2019. márc. 11. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Dettó, de én nem is nézek emiatt horrort.
2019. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh.. ez nagyon szomorú :(
2019. márc. 11. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nah. Én a véres trancsíros horroron röhögni szoktam. Mert a legtöbb annyira valótlan, vagy kiszámítható, vagy látszik a cgi, akármi. Nem tudom komolyan venni. Habár pl a Szellemhajó egész tetszett anno, azt inkább érdeklődve néztem. De sajnálni egy karaktert se nagyon szoktam. Általában a saját gyökérségük áldozatai, plusz ez csak egy film.
2019. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is röhögtem már el magam akkor mikor ketté vágtak valakit.
2019. márc. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én csak meséket nézek. Lehet ,hogy kibírom a filmet félelem nélkül de amikor egyedül vagyok akkor nagy a fantáziám és eltudom hitetni magammal ,hogy valaki ül a fotelba és néz. Vagy ,hogy én bujkálok magam elől és kiakarom magam nyírni. Ilyenkor még el is sírom magam és próbálok valahogy megnyugodni vagy valakivel csetelni vagy bármi. Lényegében annyi ,hogy én kiírom de utána nagyon nagy a fantáziám szóval te szerencsés vagy.
2019. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!