Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet napokon keresztül...

Hogyan lehet napokon keresztül mást se csinálni, mint feküdni és bámulni a tv-t?

Figyelt kérdés

19 éves bátyám ha épp nem dolgozik (nem jár be melóba minden nap) akkor csak a szobájában fekszik és tv-t néz. Van neki kb 400 csatorna, mindig tud valamit nézni. Hétvégente elmegy a haverjaival szórakozni, de hét közben kb életkedve sincs. Mindenre azt mondja nem érdekli őt, régebben járt ki pár emberhez szerelni a gépeiket ha gond volt velük, de oda is max hétvégente megy ki, és kb csak akkor ha könyörögnek már neki.


Szombat éjjel volt nagy szélvihar, akkor elmozdította neki a parabolát, nem ment a tv ezért felmászott a tetőre és azt megcsinálta, de másra nem igazán hajlandó. Nekem is lassú a gépem, de nem hajlandó megcsinálni. Azt mondta vigyem szervizbe, vagy a fiókba keressem meg a win 7 dvd-t és telepítsem újra magamnak.



2019. márc. 12. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg depressziós
2019. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hát én is igy vagyok vele, csak épp nem tv zek hanem gépezek. Nem nagyon tudsz vele semmit se csinálni, egy idő után unalmassá válik neki és elmegy csinál valamit. Vagy lehet hogy valami történt csak nem mondja el. PL.: elhagyta barátnóje, szarul megy a suli stb.
2019. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert kb nincs olyan dolog ami annyira lekötné hogy foglalkozzon vele. Plusz mivel nem kell naponta dolgoznia könnyen ellustul az ember ettől is.
2019. márc. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hanyatt.
2019. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!