Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem akarok élni, feladtam az...

Nem akarok élni, feladtam az életet. Törődjek bele?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan élethelyzetbe kerültem, hogy szinte teljes mértékben lecsúsztam és egy nincstelen senki lettem.


Ezzel talán még nem is lenne olyan nagy baj, mert fel lehet állni, lehet anyagi javakat szerezni, azonban ott kezdődik nálam a baj, hogy teljesen kiégtem és üres lettem. Depressziós vagyok és pánikbeteg, a házból is alig tudok kimenni.


A legnagyobb bajom és a fő oka mindennek az, hogy tartós munkanélküli vagyok (2 éve). Munkára pedig esélyem sincsen, mert nincsen normális végzettségem, csak érettségim.


Belefásultam a dolgokba teljesen.


Nyírjam ki magam?

(És még sok bajom nem írtam le.)


2019. márc. 13. 00:07
 1/8 anonim válasza:
52%
Nyugi. Nem szabad megölnöd magadat, kitartás, hidd el nemsokára rendbe jön minden. Érdemes lenne elmenned egy pszichológushoz, és ő rá fog segíteni téged a megoldásra. Érettségivel el tudsz helyezkedi majd ne aggódj egy csomó munkahely van illetve el tudsz végezni valamilyen okjt és akkor bővül a kör. Értékes ember vagy ezt ne feledd!
2019. márc. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez de ócska szöveg. Marketingesek írnak ilyeneket.


Sajnos nem lesz jobb. A jelek arra mutatnak, hogy csak súlyosbodni fog a helyzetem, mind szociális, mind egészségügyi téren. Már kerültem pszichiátriára is (semmi értelme nem volt amúgy).


Nem várom meg a teljes leépülést, mert nem leszek roncs.

2019. márc. 13. 00:26
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Ok. Ehhez miért kellett ide írnod?
2019. márc. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Érdekes. Nekem is csak érettségim van, mégis dolgozom. Egy kedves ismerősömnek 8 általánosa van, és dolgozik.

De persze nyafogni, panaszkodni könnyebb.. Nem is értem ezeket a kérdéseket. Ha mindenre azt mondod, hogy nem vesznek fel, nincs munka, akkor azért nincs, mert nem is keresel. Gyárakban keresnek embereket. Dolgoztam gyárban nem olyan rossz, de a 2 év munkanélküliségnél még a gyár is nagyon jó hely. Keresnek eladókat érettségivel. Keresnek éjszakai takarítókat. Keresnek pincéreket, felszolgálókat, betanítással, vagyis nem számít, hogy nem az a szakmád.

De inkább panaszkodj. Ki akarod nyírni magad a lustaságod miatt? Nos tippeket nem adok, mert törvénybe ütköző, de nem is foglak sajnálni sem.

2019. márc. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Vallalkozz tuzoltoi munkara. Penzt is keresel meg meg is halhatsz.

Vagy kozteruletfelugyelonek. Setalgataz egesz nap es ellenorzod a parkolasokat. Apam csinalta. Ott eleg az erettsegi is de a diploma se akadaly.

2019. márc. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Szia. Tudod hány ember élete hever romokban?? Mindig fel lehet állni. Most még nem vagyok sikeres, és a rosszak sora csak jön és jön. Fogd fel kihívásként. Se a magánéletem se a pénzügyi helyzetem nem fényes, de minden nap felkelek hogy ezt megváltoztassam!!! Ne add fel kérlek, hidd el változni fog minden!!
2019. márc. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

"A legnagyobb bajom és a fő oka mindennek az, hogy tartós munkanélküli vagyok (2 éve). Munkára pedig esélyem sincsen, mert nincsen normális végzettségem, csak érettségim."


Szerintem csak túl sokat válogatsz...

2019. márc. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Munkaerőhiány van, szedd össze magad, sima érettségivel is élnek rajtad kívül még több millióan és dolgoznak.
2019. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!