Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb ember miért nem...

A legtöbb ember miért nem törli ki nedves WC papírral a hátsó felét?

Figyelt kérdés

Valójában csak a pelenkás kisbabáknak tisztítjuk meg rendesen a "nagy dolog" után a hátsó felüket nedves wc papírral, de onnantól kezdve hogy szobatiszta lesz gyakorlatilag a legtöbb ember csak száraz wc papírt használ,

ami egyszerűen nem tud tökéletesen tisztára törölni, magyarul a legtöbb ember sza*os se**el mászkál.


Ez teljesen ugyanaz mintha kézzel belenyúlnék a sza*ba aztán egy papírral tisztára törlöm és azt mondom az tiszta. Na de próbálnám csak megszagolni vagy megnyalni utána a kezem.


Ez a gusztustalanság miért alakult ki?



2019. márc. 14. 16:01
1 2
 1/12 Miss Endzsi ***** válasza:
92%
Nagy Wc-zés után meg szoktam mosakodni alul.
2019. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a franciákra ugye nem jellemző, mert nekik ott a bidé.
2019. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyerekemnek is és magamnak is nedvestörlőt használok
2019. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én utána mindig a kád szélére ülök és szappannal és tusoló rózsával alaposan megmosom. Enélkül képtelen lennék jól érezni magam. Szerintem ilyesféle tisztítási lehetőségnek kellett volna kialakulni az összes illemhelyen is.
2019. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, én is kevésnek tartom a sima wc-papírt. Amíg nem volt ennyire elterjedve, megmosakodtam utána, most meg már évek óta mindig használok nedveset, meg a család többi tagja is. Alap, hogy mindig van nedves papír is a wc-ben. De tudom, sokan nem használnak.
2019. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Engem kollégiumban kiröhögtek mikor utána megmostam a tusolóban. Szenzációként ment körbe hogy ez a bolond utána megmossa.
2019. márc. 14. 16:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nedves törlőkendőt használok, mert ha nem otthon történik a dolog, hanem pl. munkahelyen, akkor ugye bajos megmosakodni/zuhanyozni.
2019. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Hát emiatt ne érezd magad szarul :D Örülj neki, hogy a te feneked tiszta.
2019. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%

Mert az emberek igénytelen gusztustalanok,tisztelet a kivételnek.

Én elhasználok majdnem negyed tekercs WC papírt és még utána nedvessel jól megtörlöm magam.


Ne foglalkozz velük kérdező, igénytelen állatok a kollégáid, gondolom nem mosnak kezet WC előtt és utána sem.

2019. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Vree ***** válasza:
81%

Na jó ne vicceljünk, kérdező nem vitattad meg eleget a törlési technikákat másokkal, érthető szeméremből, de hogy emiatt ilyen lüke előítéleteid alakuljanak ki? Ha te nem tudsz szárazzal törölni, az a te magánügyed, mondjuk egy tuskó vagy de van ilyen, de hogy még ítélkezel is fölötte? :D

Biztosíthatoak, hogy az én alsóneműm tisztább, mint a tiéd.

Gyakorolgass.


Az érdes papírnak nem a tisztaság a kockázata, a helyes törlést a z ember gyerekként megtanulja (persze van azt választja hogy nem és ügyetlenségbe ragad, lásd...), hanem hogy a száraz bőr+durva papír irritálhat, akár aranyérproblémákhoz is vezethet, ennyiből nem rossz gyakorlat a mosás (már ha nem ilyen arrogánsan állaz hozzá), de megfelelő papírmárkával is megoldható.

2019. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!