Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb ember miért nem...

A legtöbb ember miért nem törli ki nedves WC papírral a hátsó felét?

Figyelt kérdés

Valójában csak a pelenkás kisbabáknak tisztítjuk meg rendesen a "nagy dolog" után a hátsó felüket nedves wc papírral, de onnantól kezdve hogy szobatiszta lesz gyakorlatilag a legtöbb ember csak száraz wc papírt használ,

ami egyszerűen nem tud tökéletesen tisztára törölni, magyarul a legtöbb ember sza*os se**el mászkál.


Ez teljesen ugyanaz mintha kézzel belenyúlnék a sza*ba aztán egy papírral tisztára törlöm és azt mondom az tiszta. Na de próbálnám csak megszagolni vagy megnyalni utána a kezem.


Ez a gusztustalanság miért alakult ki?



2019. márc. 14. 16:01
1 2
 11/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Hát figyi... az én koleszomba, meg kellett fenyegetni a folyosómon lévő lányokat, hogy nagy wc után használják a kefét, mert senki nem kíváncsi az egészségi állapotukra. És ez egy egyetemi kolesz volt.

Én speciel nem rajongok a nedves törlőért, mert a legtöbb bár szép, szagos, kellemes, de mégis 80%-a a mi szennyvízhálózatunkhoz alkalmatlan. Eltömődést okozhat, nem bomlik le...stb. Az meg nem reális, hogy akkor mindenki a csokis törlőkendőt, a közeli kukába szórja... nem kell részletezni miért.

2019. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Öhm...elég undi kérdés, de ezek szerint nektek mind krémes a székletetek?


Mert nekem ha néha krémes vagy hasmenéses, akkor áttörlöm nedvessel is, de alapvetően nekem szilárd a székletem, és kb. a száraz papírt is alig szennyezi be... nem maradok sz*ros, egyszerűen nem lesz szaros a fenekem szarás után. Mint írtam esetleg néha, pár havonta egyszer, de olyankor áttörlöm nedvessel...

2019. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!