Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit terveztek a mostani...

Mit terveztek a mostani hosszú hétvégére?

Figyelt kérdés
Én semmit, ugyanolyan napok lesznek mint hétköznap.

2019. márc. 14. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szombatra vendégeket várunk, így arra készülünk. Vasárnap pedig bevásárolunk és edzeni megyünk.
2019. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 spok ***** válasza:
100%
Mivel vidéki vagyok de Pesten tanulok, ezért hazamegyek, és ma valószínűleg néhány haverommal sörözünk. Holnap este pihenni tervezek, aztán szombaton buli. Vasárnap pihenés családdal, majd jövök vissza.
2019. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Péntek: megmetszem a fákat és a szőlőt, ha az idő engedi, akkor a lemosó permetezést is megejtem, lecserélem az autóm téli kerekeit nyárira.

Szombat: autó takarítás kívül-belül, ebéd rokonoknál, pihenés.

Vasárnap: előrejelzés szerint szép idő lesz, úgyhogy motorozom egy nagyot délután.

2019. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Többórás takarítás kellene, mert rég volt már...


Emellett tanulni is kellene.



Szeretnék egyedül lenni, mert most rengeteg társas programom volt. Magamnak való vagyok és ennyi már sok. Tanulás nélkül is sok lenne.

2019. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kics családi főzőcske. Az idei első bográcsozás
2019. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvasás, netezés, vendégvárás, takarítás, gondolkodás a jövőn.
2019. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gitározok és pihenek mivel kijött a jóidő ki ülök az udvarra, cigizek, netezek szóval nekem az egész hosszú hétvége egy nagy pihenés lesz.
2019. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keresek valami anime-t amin nem unom halálra magam, megnézem, családdal leszek és kiélvezünk két napot, amíg az utcára se kell kinézni. Remélhetőleg eszünk valami jót. Vasárnap meg jövök vissza dolgozni. Előre is mindenkinek jó pihenést a hotelokban :D Vasárnap integetek majd nekik.
2019. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!