Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják rám, hogy...

Miért mondják rám, hogy különleges vagyok, ha nem is érzem magam annak?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm ,barátom is megjegyezte már, hogy különleges vagyok. Volt aki a külsőmre mondta, valaki pedig nem tudta megmagyarázni miért. Szerintem semmi különleges nincs bennem.

2019. márc. 14. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Pedig ezek szerint van valami benned. A párom például mindenki megjegyzi, mert egy jelenség. És ezt nem lehet megmagyarázni. Pont ugyan azt csinálja mint mindenki más hasonló ember, sőt sokan jobban is mint ő. Mégis őt jegyzik meg. Mert van benne valami különleges, valami megmagyarázhatatlan.
2019. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Különleges: nem sorolható be az átlagba.

Nem biztos hogy az olyan jó dolog.

Pl. Egy buta ember sem atlagos, de ő nem gondolja magát különlegesnek, mert nekem ez az alap. Sose volt más.

2019. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem attól vagy különleges, hogy annak érzed magad, nincs ilyen összefüggés. Aki különlegesnek érzi magát, az általában azt jelenti, hogy nárcisztikus személyiségzavara van.
2019. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Valószínűleg nem akarnak azzal "megsérteni", hogy átlagosnak, sőt középszerűnek tartanak. Ismered a mondást: az a nő annyira ronda, hogy már szinte szép....
2019. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ők pozitívumként jegyezték meg a különlegest, ahogy kivettem a szavukból, de tökéletesen értem, hogy mire gondoltok.

#1 ismerős a helyzet, engem is könnyen megjegyeznek az emberek (legalábbis külső alapján biztosan). Köszi a válaszokat! :)

2019. márc. 14. 17:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy annak érezd magad.

Rám is szokták mondani, illetve a titokzatost is, mégsem érzem magam egyiknek sem.

Ezt saját magad nem érzed úgy át, hiszen már megszoktad.

2019. márc. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a gondolkodási módodra, az intuitív viselkedésedre, a segítőkészségedre, vagy egyéb tulajdonságodra értették.
2019. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ma a legsötétebb tinik is azt hiszik, hogy ők "különlegesek".

Azután ha valaki távolabbról rájuk néz azt látja, hogy tök egyformák, teljesen átlagosak és többnyire egymást majmolják.

Bizonyos körökben ma már az is "különlegesnek" számít, ha tud késsel és villával enni...

2019. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Mindenkinek az a különleges, ami számára nem megszokott. :)
2019. márc. 14. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!