Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már sehol sem találni értelmes...

Már sehol sem találni értelmes embereket?

Figyelt kérdés

Régebben sokszor beszélgettem itt másokkal privátban is, és 10-ből 9 alkalommal normális, értelmes emberekre találtam.

Most meg kb elmegy az életkedvem azoktól a megnyilvánulásoktól, amiket egyesek idefirkantanak, és komolyan is gondolják.

Mikor süllyedt le a világ ennyire?


2019. márc. 15. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
tegnap
2019. márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elterjedt a net, már mindenkinek van és sokan csak szórakozni, vagy másokat piszkálni, átverni járnak fel, esetleg nem is igazán akarnak kommunikálni.

Belejátszik az is, hogy arctalanul könnyű másokat bántani.

2019. márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 spok ***** válasza:
100%

Akármekkora változáson esett át a GYK felhasználóbázisa, ennyi alapján nem igazán vonnék le hosszútávú következtetést a világra :D

Meg az is lehet, nem jó helyen keresed az értelmes embereket:)

2019. márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En itt nem talalkoztam meg normalis emberrel soha. :)
2019. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az a helyzet, hogy a gyakorikérdések.hu-nak van egy 100 millió pontos IQ bázisa, ennyi áll összesen rendelkezésre.

És hát egyre többen vagyunk rá...

2019. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Kb. 3 éve megy itt a színvonal-lejtmenet.
2019. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy értelmes emberek nagy része nem épp ezen az oldalon akarja cseszni az idejét? Ahol arctalan emberek kiélvezhetik a trollkodást?


Akik néha idejárnak, azok is panaszkodnak időnként, hogy mekkora időpocsékolás ezen az oldalon lógni, sok itt a troll, már ez is sok ember kedvét elveszi attól, hogy az idejét pazarolja GYK-on.


Nem tudom, hogy te miért húzod le az életkedved azzal, hogy az itteni agymenéseket olvasod, de sokan épp ezért nem lógnak itt, inkább más tevékenységet űznek, ami jobb hatással van a kedélyállapotra.

2019. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régen én is sokat beszélgettem itt, de ahogy egyre több olyan ember válaszolt a kérdéseimre akiknek semmilyen építő jellegű kritikája nem volt csak egyszerűen beleköt a kérdésbe vagy odabök valamit tudatosság nélkül úgy hagytam ezt az egész oldalt és már szinte kérdést sem teszek fel max olyat amit tudom hogy megfognak válaszolni hasznosan. Az értelmesebb emberek nem hiszem hogy gyakoriznak már mert nincs szükségük rá, ha meg úgy van néha-néha felnéznek és ennyi. (Magamból indulok ki.) Találtam jobb elfoglaltságot is. Igaz néha belém jön az érzés hogy beszélgetni szeretnék intelligens emberekkel így anonim de kéztetést nem érzek rá hogy rá írjak akárkire is vagy inkább nem találtam olyan személyiséget válaszból kiindulva aki megmozgatott volna bennem valami érdeklődést.
2019. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!