Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nincs bátorságom csajozni...

Ha nincs bátorságom csajozni akkor hogyan kattanjak le a témáról?

Figyelt kérdés

Próbáltam már mindent, amit ilyenkor szoktak javasolni, hátha növelné az én önbizalmamat is, de nem tette, 21 évesen pedig ez nem túl jó. Viszont minden percen barátnőt szeretnék és megüt a guta mikor vonzó lányokat látok, de hozzájuk sem tudok szólni.

Ha nem foglalkoztatna a dolog akkor nem érdekelne és minden jó lenne, de így megőrülök.



2019. márc. 17. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha kasztraltatod magad nincs problémád.
2019. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Legyél milliárdos, menj papnak, vagy nyiss a kevésbé csinos lányok felé. Jaaaaa, másokat fikázni könnyű.
2019. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Például gondolj arra, hogy ha csajoznál, és netalántán valaki pozitívan reagálna, az még csak a kezdet. A randi után nem vagy kész. Utána is össze kell járni az illetővel, beszélgetni kell vele, programokat szervezni, úgy dugni, hogy ne szállj el 20 másodperc alatt, meg kell ismerni a családját, barátait, jópofizni mindezekkel, satöbbi, satöbbi...


Ehhez képest valakit leszólítani semmiség, ugye? Van még kedved mindezt a hátadra venni? Kolostorban egyszerűbb.

2019. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szedj brómot! Elmúlik a nemi vágy.
2019. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne mert úgy látom nem vagyok alkalmas kapcsolatra. Pedig nem a tököm hajt csak hiányzik a szerelem :/ de egy elcseszett érzés ez
2019. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig azt mondják nem is vagyok csúnya csak többet kellene adnom magamra...
2019. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyere akt-modellnek hozzám, és keresünk egy bombázó lányt is :-)
2019. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha nagyon izmos testem volna akkor mennék :D
2019. márc. 20. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!