Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne kattanj...

Mit csináljak, hogy ne kattanjak be a hülyéktől?

Figyelt kérdés
Ti, hogyan védekeztek ellenük?
2015. júl. 20. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Kerülöm őket,ha lehet.
2015. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ma én is hülyékkel voltam tele, de sajnos még kerülni sem tudom õket, mert keresik az alkalmakat,hogy sikerüljön mindig az életünkbe belemászni.

Es holnap jönnek hozzánk, már elõre stresszes vagyok tõlük.

2015. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is, de engem mindig megtalálnak, vagy a legjobb megoldás beleírni egy horror történetbe őket, én azt teszem. :)
2015. júl. 20. 20:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem irigyellek
2015. júl. 20. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd őket komolyan vagy mintha ott se lennének. Ők a hülyék, miért te borulsz ki?
2015. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jogos :)
2015. júl. 20. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én is rengeteggel vagyok körülvéve. Eddig a legkiborítóbb az volt amikor vagy hárman fennhangon röhögtek a semmin.. Eleinte próbáltam úgy állni hozzá hgy ez vicces, nevetgéltem én is.. De aztán nem ment, hát ott hagytam őket.

Más, intelligens emberek társaságát keresem, vagy elvagyok magamban. Így túl lehet őket élni :)

2015. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!