Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 16 éves vagyok és kiszeretném...

53535 kérdése:

16 éves vagyok és kiszeretném adni magamból ami fáj, az lenne a bajom hogy nem tudok felfogni semmit se a suliba eggyeltalán semmit csak amit szeretek tanulni pedig valami oknál fogva nem tudom magam rávenni hogy tudnám ezt a szokásomat elhagyni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 18. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek kérdések, de, ha megválaszolod őket, látni is fogod, hogy esetleg mi a gond;


1. Ki tudod magad pihenni? Alszol elegendőt este?


2. Tudsz rendesen enni úgy, hogy minden szükséges tápanayagot beviszel a szervezetedbe, naponta többször étkezel, főtt étel is van, stb stb?


3. Megvan a napi szükséges testmozgás?


4. Van hobbi, amit élvezettel űzöl?


5. Meg van a baráti köröd? nem vagy magányos?


6. Minden rendben körülötted? Nincs, ami elkeserít? Nincs olyan gondod, amivel nem tudsz megbírkózni vagy elnyomtad magadban, mert megoldást nem találtál rá?

2019. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Foglalkoztak valami okkult dologgal?
2019. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Énekeljed, 16 éves vagyok szeretni még nem tudok. Gyere babàm tanitsàl meg szeretni.
2019. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

pocok

1. csak 5 orat tudok aludni hetvegen pedig van hogy delutan 1 kor kelek 2 enni nem eszek meg barmit leveseket szinte soha csak hust megy ilyensmit + koromhoz kepest kicsi a testsulyom 3 testmozgas az se nagyon 4 maganyos vagyok szinte mar utalom az embereket 6 az a bag hogy felek felek hogy nem teljesitek jol es azt gondolom hilyaba is probalkozom akkor se jon ossze soha semmi

2019. ápr. 1. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezen kéne mind változtatni, mert ez a kérdésedben szereplő gond gyökere.
2019. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!