Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is találkoztatok már Bp-n...

Ti is találkoztatok már Bp-n a magyar, de magát orosznak tettető, angolul beszélő, nem csöves kinézetű kéregetővel?

Figyelt kérdés

Amikor engem először megtalált Budán, oroszszerű akcentussal angolul elmondta, hogy eltévedt, és a pesti bankár barátait akarja elérni, csakhogy nincs pénze telefonálni, ezért pénzt kért tőlem, én meg adtam neki egy kis aprót, mivel mondom egyáltalán nem tűnt csövesnek, sőt, még egész elegáns is volt. Még az orosz útlevelét is megmutatta, ami valódinak tűnt, bár nem néztem meg különösebben.


Erre kb. egy héttel később fényes nappal részegen találom az egyik villamosan(ő is észrevett engem), miközben issza a közmunkás piát, és magyarul, akcentus nélkül szidja a kisebbségieket. Ekkor mondtam azt, hogy WTF :D


Erre ma, kb. 4 hónappal az első eset után, hátulról leszólít valaki, hogy excuse me, odafordulok, hát csak nem ugyanez ez a csávó volt az :D

Még meg is kérdezte, hogy do you speak english, aztán egyből rávágtam, hogy no, de nekem úgy tűnt, hogy nem vette észre, hogy velem egyszer már eljátszotta ezt.


Most már arra is gondoltam, hogy esetleg valami social experimentet csinál:D Ha valaki tudna ilyenről, akkor légyszi jelezze :D



2019. márc. 18. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudathasadásos betegsége van, vagy az ufók irányítják
2019. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy kisértetiesen hasonló személyel találkoztam az egyik déli megyébe. Csak itt olasznak tetette magát. A többi kritérium stimmel.
2019. márc. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?
2019. ápr. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
x"DDDDDDDDD
2019. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!