Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is lát ilyen tendenciát?

Más is lát ilyen tendenciát?

Figyelt kérdés
Én azt látom, hogy egy csomó ember az kamaszkorában és a korai huszas éveiben nagyon lusta, aztán úgy 25 éves koruk körül elkezdenek megváltozni. Van erről valamilyen kutatás?

2019. márc. 21. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Elkezdtem keresgélni erről kutatásokat, de helyette lehetséges okokat találtam arra, hogy miért lusta egy kamasz.


Az én személyes elképzelésem;


Szerintem ez emberfüggő, de alapjáraton a kamaszok és az egyetemisták nagyon le vannak terhelve, úgyhogy nem csoda, ha nem maximális energiát feccölnek a dolgokba és alapjáraton nem túl aktívak, csak fetrengenek, Instagram, Facebook, film és ennyi. Illetve, ha tudják, valamit meg kell cselekedni, változásra van szükség, de nem tudnak nekilátni.


Amikor én voltam gimnazista, már akkor is hatalmasak voltak az elvárások, egyetemen egyszerűen, ha volt szabad pár órám, azt jelentette, hogy valamit nem csináltam meg.


Mostasnában munkahelyen hallgatok embereket, akiknek kamasz gyerekük van és ámulok azon, amiket mesélnek. Nagyon úgy érzem, hogy a diákok azóta még inkább le lettek terhelve.

2019. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!