Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szótlanságból ki lehet jönni?

A szótlanságból ki lehet jönni?

Figyelt kérdés
Társaságban egyszerűen mindig csöndbe vagyok, azért mert nincs semmi a fejembe, vagy ha mégis lenne akkor azért nem szólok mert azt gondolom hogy hülyeség, ezért inkább nem szólalok meg, és tudom hogy ez gáz, mert az emberi kapolataim semerre sem tartanak pont emiatt. Ki lehet ebből jönni?
2019. márc. 21. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, de amíg senkit sem zavar, fölösleges.
2019. márc. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hallgatni arany
2019. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és fogalmam sincs. :D
2019. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 éve dolgozok a jelenlegi munkahelyemen. 3 évvel ezelőtt engem próbáltak állandóan beszéltetni, meg kérdezgettek, stb, hogy megismerjenek. 3 hónapja jött egy új gyerek, nála már mindig én kezdeményeztem a beszélgetést, és én kérdezgetek tőle. Szóval a válasz igen. Amúgy, ha legelsőnek találkozok valakivel, akkor még mindig nem tudok megszólalni. De másodszorra talán már megy, és tudok értelmesen beszélgetni velük.
2019. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!