Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valakinek földönkívüliekke...

Van valakinek földönkívüliekkel kapcsolatos elrablásos története? Komoly a kérdés.

Figyelt kérdés

Annyi ilyen beszámolót olvasni, főleg Amerikából. Érdekelne, hogy előfordultak-e hasonló dolgok Magyarországon is.


Valakivel, vagy ismerősével történt elrablás?


2019. márc. 21. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ezotéria kategória!
2019. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Az Edda frontemberének.
2019. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincsen. Régen szerettem az ilyen sztorikat, de ma már nem hiszek bennük.
2019. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon keveset fogsz tudni találni, -nem igazán rabolgatnak- jobb esetben is csak olyat aki kapcsolatba került ilyennel.

Amiről én tudok az magas kb 2m vagy több, hófehér bőrű és kidülledő teljesen emberi szemű, égett szaga volt olyan kénes néha mármint a lényé. Amúgy szótlan és telepatikus, sőt ami meglepő hogy láthatatlan tud lenni.

Nagyon szkeptikus voltam ezzel kapcsolatban és ma is alig hiszem el. Talán jobb is. Lehet nyugodtan hülyének nézni, szerencsére nem velem történt meg, viszont akivel igen ő mellette bebinyosodott számomra is.

2019. márc. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer elraboltam egy foldonkivulit, de mar elengedtem.
2021. márc. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!