Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az embernek fáj elfogadni, ha...

Az embernek fáj elfogadni, ha azt mondjuk, hogy a kormány nem őszinte az emberekkel, vagy miért bízik az ember abban, hogy igaz a néphez? (pl az földönkívüliekkel kapcsolatos témában)

Figyelt kérdés

Általánosságban tisztában vagyunk vele, hogy a kormány nem szeretne ha tudnánk dolgokat, amiket nem akarja, hogy tudjunk


Ez itt az UFO téma, és ha azt állítom, eddigi tapasztalataim, webes kutatásaim során, hogy szinte kétségtelen, hogy az amerikai kormánynak volt valamiféle kapcsolata földönkívüli technológiával, vagy akár konkrét élő fajokkal, akkor hülyének néznek.


Ez valamiféle manipuláció végeredménye, vagy csupán az, hogy nem beszélnek róla tudatosan, mint ahogyan a gyerek előtt sem beszélünk a szexről? (igaz ez kicsit tovább tart :D )



2016. ápr. 6. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Na jó:

Milyen tapasztalataid vannak a földönkívüli élőlények terén?

Webes kutatás: na ne nevetess! Attól hogy írnak róla, még nem bizonyít semmit.

Hol vannak elénk tárva az UFO akták? Hol vannak a megfogható bizonyítékok? Az nem válasz, hogy a CIA-nál, csak eltusolják.


Azt bevallom, nem hiszek a politikusokban (anarchista vagyok én is), csak nem minden baromságot hiszek el, ami a neten kering.

2016. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2016. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

" volt valamiféle kapcsolata földönkívüli technológiával, vagy akár konkrét élő fajokkal, akkor hülyének néznek. "


Nem volt, hanem van !


A kormányok mögött álló érdekek, akik mozgatják a kormányokat, hívjuk szabadkőműveseknek vagy ahogyan maguk szeretik illuminatinak, nekik pont az az érdeke, hogy azt hülyének nézzék aki ezekben hisz.


Pont azért csináltak szándékos félretájékoztatást és azért épültek be ilyen kutatók közé, nyílvánvaló ostobaságokat elhinteni, terjeszteni, hogy az emberek 1 kalap alá vegyék a normális kérdéssel.


Egy társadalmi cenzúrát programoztak a tudatalattinkba a média által. Sajnos ebből nehéz kiszabadulni, de nem lehetetlen. Ha érdekelnek a részletek nézd meg David Icke ébred már az oroszlánt

2016. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Én is kiröhöglek
2016. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

# 3/4:

Valami hitelt érdemlő forrást tudnál mutatni?

David Icket meg nem veszem komolyan.

2016. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző: miért nem veszed komolyan David Icke-t? Azt ne írd, hogy azért nem, mert csaló, szélhámos, mert az ilyen véleményeket meg én nem veszem komolyan. Te talán annyira képben vagy azt illetően, hogy mik zajlanak a háttérben a világban?
2016. ápr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ő honnan szerzi az információit? Remélem nem titkosak.

Mi ez a háttérhatalmi dolog egyáltalán? Nekem inkább szenzációhajhászatnak tűnik az egész.

2016. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 death42 ***** válasza:

Sosem bíztam az amerikaiak kormányában. Nekem montenbájkom van, hozzá tartozó kormánnyal. :D

Nem is értem, hogy a kutatók csillagászok mit keresnek az űrban, amikor ott vannak a webes kutatások is. Lusta ember úgy van vele, hogy inkább a saját háza táján néz körül, minthogy elhagyja a házat. Ez a földönkívüli faj dolog meg technológia, cseszettaljak egy nagy reklámfogás vagy önbutítás.

2016. ápr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kutatótársam, kolléga!


Én is rendszeresen végzek kutatásokat. Én tudománynépszerűsítő műsorokat kutatok. Pl. nagy érdekes a …története sorozat (A matek története, Az elektromosság története stb.)


Ezekből kiderül, hogy a mai kor csodái nem a semmiből kerültek elő, hirtelen, hanem megvan mindegyiknek a nagyon is kézzel fogható, jól dokumentált előtörténete.

2016. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az emberek egojának az fáj hogy nem ök vannak a táplálék lánc csúcsán ha észre vennék azokat a jeleket amiböl cak töredékek maradnak mert a többit eltüntették.

és abban a hitben élnek ha lennének már nem lennénk mert le igáztak volna minket a nagy technologiájukkal,mert az embernek mindig a háboru jár az eszébe.szomoru hogy az embereknek nem elég a bizonyiték de nem is kell neki mert elég ha csak minden féle más dologgal ki van elégitve az elméje és ez érzékei.

nem engedi a kreativitását és a befogado képességét szárnyalni, és inkább a begyöpösödött dogmákat hajszolni.nem hagyva helyet az ujnak.

100 éve még érthetö volt ez az ellenálás de ma már a digitális világban ahol szinte élöben nézheted a világ dolgait szükségszerü a nyitottság hogy végre nagyobb rálátásod legyen a világra.

tudod e mit beszéltek a parlamentbe amit 80 évre titkositottak orbánék? nem hiszed el mert nincs elég bizonyiték hogy beszéltek eggyáltalán.

én azt szoktam mondani erre hogy fake fake hátán az interneten ufos képek videok de ha csak 1 is van ami tényleg igazi onnantol kezdve mindegy hány milio a kamu.

szóba jött david ike hogy honnan szerzi az informáciokat.

elsösorban akasha kronikábol és valoszinüleg más emberektöl is.

akasha krónika az meg mi vagy ki irta.

fizikailag nem létezö lelki dimenzióban lévö adatbázis.

és ez most nagyon le lett sarkitva de hogy érthetöbb legyen nem mindenkinek ugyan ojan a lelki állapota és vannak emberek akik ugy is rá jönnek dolgokra hogy saját lelkük adja meg rá a valászt.

már saját magamon is tapasztaltam csak nem tudtam hogy ez a neve.

ugye ha már a lelkünk mondja meg a választ és minden lényben lélek van vég következtetésnek kimondhatjuk hogy van isten.hiszen a lelkek istennek egy apro szikrálya ( TUDAT,ÉLET)

minden mindennel összefügg.

az emberek tudósai profeszeroai és sok sok okso nem veszi figyelembe a többi tudományt amik esetleg a misztikumokhoz tartoznak.

ezért csak egy félre értelmezett magyarázat marad végeredménynek.

ha az embernek sikerül ledobni az egoját akkor meg változhat a világ,ameddig marad addig marad a hazugság a szenvedés és háboru.

2016. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!