Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet vezetés közben...

Hogyan lehet vezetés közben chatelni? Nem én akarok, csak nem tudom, higyan kell elképzleni.

Figyelt kérdés

Egy barátom csinálja mimdig ezt, szólok is neki, hogy ne, meg nem írok, ha megtudom, hogy vezet. Azt mondja, nyugodtan írj, már bent vagyok a kocsiban, unatkozom...


Telefonálást egy kézzel el tudom képzelni, de a chatelést... És nem hangalapú gépelést választotta. Nagyon veszélyes...


Múltkor azt monfja írt, mert jön haza Ausztriából és unatkozik...


2019. márc. 22. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy csinálják az emberek, de utálom őket miatta.

Egyszer egy volt "főnököm" vitt a melóhelyre, út közben meg youtube videókat mutatott mindenféle dologról, pedig nem volt kis forgalom. Volt, hogy a kormányt nem is fogta, csak a telefont, meg átmentünk a másik sávba, én szóltam neki, hogy menjünk vissza. ._.

2019. márc. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár nem ezt kérdezted, de mutass a barátodnak olyan videókat, ahol a telefon nyomkodás miatt történt baleset és győzd meg, hogy ne szórakozzon. Ezzel nem csak a saját, de mások életét is veszélyezteti!!!
2019. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én mondom neki, meg mindig figyelmeztetem, ha megtudom, nem is írok neki.


Még a rendőrség engem is elővesz, ha meghal... Ezt szoktam neki mondani...

2019. márc. 22. 10:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg a barátodnak ezt a videót:

[link]

Ha ezen nem gondolkozik el, nem érdemli meg a jogosítványt.


Ha valaki esetleg nem értené a videót:

Fiatalok nagyképűen sorolják, hogy általában miket szoktak csinálni vezetés közben a telefonjukon. Facebook, twitter, snap stb..

Ezt mind nagy mosollyal.

Majd besétál a lány, és elmondja nekik, hogy volt egy balesete, ahol egy mobilozó sofőr belé ment amikor fordult balra.

Épp a diplomaosztójáról tartottak hazafele a szüleivel. Mind a két szülője meghalt. Ő pedig korházba került és újra kellett tanulnia járni.


Az egész életét elrontotta egy ember, csak mert a mobilját nyomkodta.

Nem értem, mi lehet olyan fontos, hogy valakinek azt kell nyomkodni ilyenkor is..

Nővérem román pasija is ezt csinálja. Messengeren írogat, közben meg 100-al megy egy 50-es területen (ANGLIÁBAN), ahol általában az út olyan keskeny, hogy 1 autó alig fér el. Majd menőzik, hogy látjátok, így kell vezetni megtanulni. A live-olásról nem is írok. Bár szerencsére vett egy telótartót, miután megtudta, hogy a románok így haltak meg 6-an magyarban.

2019. márc. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én komolyan mindig szólok neki...


Hát ő az autópályán megy 160-al, közben írogat Messengeren. De nem zavarom, mert éppen unatkozik...

2019. márc. 22. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Autópályán nagyrészt egyenesen halad. pl kormány tetején tenyerei a kormányon, ujjaival gépel, vagy fél kézzel nyomogat, másikkal fogja a kormányt. Így például
2019. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy pionírral utaztam így: még nem is volt Messenger, csak SMS. A srác SMS-ezett vezetés közben, az Andrássy-n meg átmentünk a telt piroson. De még ez sem tántorította el, azután is csinálta.
2019. márc. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!