Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire értékelnétek az...

Mennyire értékelnétek az életemet?

Figyelt kérdés

Reggel felkelek, bemegyek dolgozni, majd 17 körül végzek, visszaérek az albérletben, ahol egy kicsi, teljesen sötét szobát bérelek (főváros).

A munkámhoz semmi motiváció nem fűz, különösebben nem érdekel, és nem is látok benne sok értelmet, ill. fejlődést.


Miután hazaértem, az ágyon fekszek, majd eszek, esetleg nézek valami sorozatot.


Hétvégén nem csinálok semmit, talán a gépen játszok, alszok vagy 13-ig.


Társasági életem nincs, évek óta nem mozdultam ki.


Az antidepresszánsok teljesen eltompítanak, így a teljesítményem sem valami nagy szám.


2019. márc. 22. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló csak én a borra szavazok.
2019. márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6/10
2019. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan értékes mint bárkié és simán tudsz rajta változtatni ha akarsz. Hamarosan én is hasonló cipőben leszek leszámítva az antidepit de teljesen ilyen lesz az enyém is. Jó, munkában lehet tudok majd egy icipicit fejlődni de ennyi. Ha szereted az állatokat lehet feldobná egy kiskedvenc a mindennapokat.
2019. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet csak úgy értékelni, aki erre rájött, az nem gondolkodik számokban, egyformán értékesek vagyunk, de ezt sokaknak nem sikerült még észre venni.
2019. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Lehet én ertettem félre a kérdést, az életminőségét pontoztam, nem az embert, a leírás arra vonatkozott nem a személyére.
2019. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1 pont, amiért életben vagy, és még egy, mert van munkád. Így 10/2
2019. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Most azt hiszem nincs helye annak, hogy segítség helyett holmi pontokkal válaszoljunk. Gondolom azért írtad ki az egész pontozásos izét, mert azt érzed nincs értelme az életednek. Pedig ez nem igaz, csak egyszerűen béna vagy. Merülj bele valami hobbiba, amihez el kell hagynod a lakásod. Lehetőleg pénzbe is kerüljön, hogy az unalmas munkád leváltására is motiváljon valami. A gyógyszerekkel állj le. Mondd meg magadnak hogy holnaptól mindent jobban csinálsz
2019. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Van tető a fejed felett. Van mit enned. Van munkád (mindegy milyen, fizetnek érte) Szabad vagy, te osztod be az idődet, azt csinálod, ami épp eszedbe jut.

Teljesen jó kiindulási alap! Találj egy hobbit, vagy ha más munka jobban érdekelne, akkor képezd magad és keress más lehetőséget.

Az emberek nagy része időhiánnyal küzd. Többek között én is. Gyűlnek a bakancslistámon a tennivalók, de nincs időm. Nem kell nagy dolgokra gondolni. Szeretek barkácsolni és hónapok óta nem jutok a végére egy projektnek, mert nincs időm. Pedig nem alszom délig.

Gondolj bele, van időd!!! Ennél értékesebb dolog nincs a világon.

Szerintem a te életed nem vacak, csak szereted azt hinni, hogy az.

2019. márc. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!