Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom elviselni, hogy itt...

Nem tudom elviselni, hogy itt a faluban mindenki csak bánt és pletykál, meg tönkre akarja tenni az életemet?

Figyelt kérdés

Nem kis dolgok voltak ezek, hazugságok, rágalmak, pozícióval visszélés, zaklatás, orvosi adatok kiszivárogatása stb. Pletyka, rosszindulat...


Már az utcára nem merek kimenni, mert röhögnek, vagy lek..rváz valaki...


Soha senkinek nem ártottam semmit... Nagyon fiatal is vagyok, igaz már felnőtt...


De az is undorító, hogy egy felnőtt nő engem csinált ki 16 évesen, mert nem voltam neki szimpatikus, meg irigy volt...


Bárhol élnél, de itt nem...


2019. jan. 20. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
A falusi élet már csak ilyen. Ne foglalkozz vele ki mit mond, holnap úgyis lesz más akiről pletykáljanak. Néha én is hallok vissza magamról dolgokat de ezeken csak nevetni lehet. A sok idiótának az okoz örömöt hogy kombinálnak, elemezgetik és kibeszélik más életét.
2019. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bárhól élnél csak ott nem? Gyere hozzám.

25 vagyok.

2019. jan. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!