Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, ha imádom az extrém...

Az baj, ha imádom az extrém sportokat, és ezért nagyon lenézem a focit?

Figyelt kérdés
Akaratomon kívül is. Legutóbb pár haverom a foci miatt veszekedett, hogy melyik csapat a jobb stb. És már annyira ideges lettem, hogy beszóltam, hogy "most mit kell egy ilyen langyi játék miatt veszekedni?" Persze tesi órán elvagyok a focival, el lehet vele szórakozni, de szerintem semmi olyan nincs benne, amitől ekkora népszerűségnek kéne örvendenie. Azokat a sportokat szeretem, amiben van veszély/adrenalin, fociban sajnos ebből nagyon kevés van. És unalmas is szerintem pályához kötve lenni, térdig érő zokniban rúgdosni egy labdát aztán futni utána.
2019. márc. 23. 09:26
 1/5 Vree ***** válasza:

Igazad van, örülök hogy kiállsz és objektív maradsz :D

Az ilyen népszerű sportokhoz, vallásokhoz sokan nem magáért a sportért csapódnak, hanem a közösség miatt.

Nyilván a haverjaidat is a csapatk, barátok vonzzák. Oersze az ok, hogy a haverok ismerik a cspaatokat, az, hogy más haverok ismerik őket, szóval ez afféle öngerjesztő butaság. Nyugodtan ismertesd meg velük az extrémsport nagyjait, a legjobb versenyeket, versenyzőket, technikákat, és áttérnek talán. :D

2019. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Persze az alatt, hogy a veszélyes sportokat szeretem nem azt értem, hogy szeretem összetörni magam, hanem hogy a veszély is egy plusz izgalmat ad.
2019. márc. 23. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:
A foci elég primitív sport, egyszerű eszközökkel, egyszerű szabályokkal. Éppen ezért népszerű minden társadalmi rétegben.
2019. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Persze, annyira langyos amikor megye1-es meccs után a fél lábam, fél hátam zöld,lila és kék színekben pompázik, a csapattársam a mentő viszi el a lábtörés miatt. És ez még lófütty egy angol/északi bajnoksághoz képest ahol szabályosan letarolják egymást.
2019. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem baj ha lenézed.

Én csak azért járok focimeccsre, hogy nevethessek a játékosokon. Legalább ennyi öröm van benne, amúgy meg tiszta unalom.

Az extrémsportok több figyelmet érdemelnének szerintem. (Pl: Wingsuit.<--- Egyszer kiszeretném próbálni :D)

2019. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!