Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek mélyen űlő...

Ha valakinek mélyen űlő szemei vannak az valami betegség vagy baj miatt van, vagy nem, hanem teljesen természetes?

Figyelt kérdés

36 éves férfi vagyok,azt mondta valaki,hogy ha azt látják,hogy mélyen űlő szemeim vannak,tudják,hogy valami gond van vagy esetleg arra gondolnak,hogy autista vagyok vagy valami van. Gondolom ez nem igaz.


Szerintetek bajra,betegségre utal vagy természetes,ha valakinek mélyen űlő szemei vannak?



2019. márc. 27. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért, valakinek meg például elálló fülei vannak az valami betegség vagy baj miatt van, vagy nem, hanem teljesen természetes?


Vagy netán genetikailag ez a tulajdonságcsoport került nála örökösödésre?

2019. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem mélyen űlő szemeim vannak és nem szeretném,ha utazok vonaton akárhol és azt hinnék,hogy ez autizmus jele.


Vagy csak telebeszélték a fejem és komolyan vettem.

Hhh... ezen gondolkodtam egész délelőtt.

2019. márc. 27. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
arra utal, hogy ezt örökölted. az autizmusnak nincsenek tesi jelei
2019. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiszáradás vagy (betegség miatti) fogyás miatt lehetnek valakinek beesett szemei. Viszont van olyan is, aki csak simán ezt örökölte és teljesen egészséges, nem vagyunk egyformák.
2019. márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mélyen ülő szemet okozhat a hosszútávú szemüveghordás is.
2019. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!