Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van megnevezése az alábbi...

Van megnevezése az alábbi embertípusnak?

Figyelt kérdés

A kiragadott embertípus fő ismérve, hogy fennen hangoztatott módon olyan „jóságosan felsőbbrendűnek” aposztrofálja magát a többi emberhez képest. Rendszerint MLM rendszerben beáll valami termék, ritkább esetben szolgáltatás mögé, az összes közösségi megosztása és hírverése kizárólag ezzel átitatottan létezhet. A megosztásai között pedig előszeretettel bukkannak fel a sikeresség illúzióját keltő frázisok, az okoskodó frankómegmondó, tutibeadagoló megnyilvánulások, a „szánalmas kis senki vagy, ha nem úgy teszel ahogy én” kisugárzású verbalitások éppúgy, mint a spiritualitásba csomagolt lesajnáló „énvagyokakülönb” attitűd átszőve nagyotmondó idézetekkel és (ál)bölcsességekkel. Aztán rendszerint ha véletlenül találkozol vele, akkor valami szakadt kocsival érkezik és fésztufész korántsem érződik rajta a vagyon annyira, mint a posztjain, ám roppant lelkesedéssel csak a cégről, a termékről lehet vele beszélgetni.

De még a nem beszervező, nem kifejezetten erőszakos példányok is annyira idegesítő posztokat generálnak, hogy leáll az ember a követésükkel.

Van neve ennek az embertípusnak?



2019. márc. 31. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Téged nagyon idegesíthetnek az ilyenek de miért foglalkozol velük?
2019. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy én sem csípem ha valaki felsőbbrendűnek hiszi magát
2019. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Azt hiszem szabad ember vagy, te döntöd el, hogy mire irányítod a figyelmed, mire nem. Biztos sok energiát fordít mindenre, ezért érződik ez a lelkesedés...
2019. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, elfelejtettem odaírni, hogy nem rólam meg a meglátásaimról való érvcsatás véleményalkotást kértem, nem ez volt a kérdés. Szorítkozzunk inkább a kérdés megválaszolására! A közértben sem oktatjuk ki a kenyeret vevőt a gluténról és a szénhidrátról.
2019. márc. 31. 19:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Manipulálható, gondolkodás nélkül lelkesedő, másokat lenéző...

Nem tudom ohgy lehetne összefoglalni.

2019. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Én nárcisztikus vagy hisztrionikus személyiségzavarra tippelnék, ők azok, akik kétségbeesetten próbálják fenntartani a felsőbbrendűség képét, miközben mélyen, legbelül pont az ellenkezőjét érzik ennek.
2019. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Inkább te vagy az, aki felsőbbrendűnek képzeli magát. Aki önmagával elégedett, annak nincs szüksége arra, hogy másokról negatìv véleményt formáljon meg annak érdekében, hogy elérje a boldogság állapotát.
2019. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
magyarul is írd le.
2019. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amit én értettem a kérdésedből:

Van egy csoport, akik sikerességről, másként gondolkozásról beszélnek és nem tartják fontosnak azt, hogy mások mit gondolnak a kocsijukról.


Szerintem tanulni kellene tőlük :)

2019. ápr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
TÉRDRE ISTENETEK ELŐTT TI SZÁNALMAS FÉRGEK.
2019. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!