Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Már nem is kell", jelenségnek...

"Már nem is kell", jelenségnek valamilyen pszichológiai megnevezése? Hol olvashatnék abban a témában?

Figyelt kérdés

Pl. kölcsönadsz valamit valakinek. Az illető elrontja, tönkre teszi. Ezek után azt érzed, hogy már nem is kell neked ez a tárgy, mert elrontották.

Remélem érhető vagyok, mert nem tudtam jobban megfogalmazni.



#pszichológia #"már nem is kell"
2019. jan. 2. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem, miért kellene valami, ami már nem működik,meg tönkre van téve?:D

Emögött nincs pszichológia, szimplán logika.

2019. jan. 2. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ööö...ebben van logika? :D

Ha valakinek odaadok valamit, akkor azért teszem, mert megbízom benne, hogy nem vágja haza. Ha mégis megteszi, akkor igen, valószínűleg már nem fog kelleni nekem egy tönkretett kacat, de normál esetben ilyenkor kifizettetem a kárt, vagy legalább megkérem a tettest, hogy legyen szíves vegyen egy újat.

2019. jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lemondo, beletörődő személyiségre vall, vagy altruista, ai saját magát aláveti inkább másnak.
2019. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha az autódat törötten hozza vissza, attól még javítható lenne, de Te mégis azt érzed, hogy "már nem is kell".


Ha a barátnőd megcsal valakivel, és visszajönne hozzád, mit érzel? Talán azt, hogy "már nem is kell".

2019. jan. 2. 19:28
 5/5 anonim válasza:
én olyankor azt mondom, hogy kárpótlásul hozzon még egy nőt és csináljuk hármasban
2019. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!