Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek velem az emberek...

Miért ilyenek velem az emberek, kivétel nélkül mindenki?

Figyelt kérdés

Legtöbben szóba se állnak velem kapásból elfordulnak tőlem anélkül, hogy megismernének egyáltalán. De akik mégis szóbaállnak velem, azok is annyira furcsák. Olyan ridegek, távolságtartóak, hogy szabályosan lelkiismeret furdalást keltenek bennem ezzel, hogy keresni merészeltem a társaságukat, vagy rájuk írni. A legminimálisabb emberi kedvességet, érdeklődést nem kapom senkitől, még azoktól se, akik a legnormálisabbak velem. Magától meg persze nem keres senki.

Mi lehet a baj szerintetek valakivel, akivel kivétel nélkül mindenki így viselkedik?


2019. ápr. 1. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudni de két lehetőséged van, bánkódni miatta és bizonyítani
2019. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rossz a kisugárzásod, érzik az emberek tudat alatt, ha valakivel nincs rendben valami, egészséges test, egészséges lélek, egészséges nemiség és keresik majd a társaságod, na meg az sem árt ha valamit mutatsz magadból, leteszel valamit az asztalra.

Ellenkező nem bír? Mert akkor a világon semmi baj nincs veled, csak irigyek, ha senki sem bír, akkor kezdj el gondolkodni.

2019. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem azt kellene látnod, hogy ha 10 emberből 10 ugyanúgy viselkedik veled (ez lehetetlen), akkor sokkal valószínűbb, hogy a te fejedben keresendő a probléma oka. Ezt tapasztalatból írom most neked, nekem is volt ilyen időszakom, amikor úgy éreztem, minden, és mindenki ellenem van, senki sem ért meg.Próbálj meg egy picit magadra fókuszálni, dolgozni picit a sajátmagadhoz való hozzáállásodon, és hidd el, ez a kapcsolataidon is meg fog változni.Ha pedig egyedül nem megy, mindenképpen szakember segítségbevételét ajánlom!
2019. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy csak rossz emberek vesznek körül.

Nem hinném, hogy ilyen lennék, mint amilyennek leírod magad avagy gondolod. Ha még is így lenne, akkor nem zavarna és nem írnál róla ide.

2019. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!